تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با تشخیص دانشگاه علوم پز خبرگزاری علم و فناوری - تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با تشخیص دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود
معاون استاندار کرمانشاه:

تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با تشخیص دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: مقرر شده تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با تشخیص دانشگاه علوم پزشکی استان صورت بگیرد.

به گزارش خبرگزاری علمی و فناوری از کرمانشاه و به نقل از استانداری کرمانشاه، محمد ابراهیم الهی تبار در نشست ویژه با فرمانداران استان که رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز حضور داشت اظهار داشت: وزارت بهداشت در کشور و دانشگاه علوم پزشکی در استان متولی مقابله با کرونا ویروس است و  تمامی دستگاهها باید با این دانشگاه همراهی و همکاری داشته باشند.

وی حضور و مشارکت مردم را بهترین وموثرترین روش برای مقابله با این بیماری دانست و تاکید کرد: همراهی مردم نیاز به آموزش دارد و دانشگاه علوم پزشکی باید هدایت گر نگرانی مردم باشد و نکات بهداشتی را گوشزد کندو در این کار از ظرفیت تمام رسانه ها بهره بگیرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تجربه زلزله سرپل ذهاب و پیشگیری از بروز مسائل بهداشتی را الگوی مناسبی برای مقابله با کرونا در استان دانست و گفت: در زلزله سرپل ذهاب علیرغم امکان بروز مسایل تهدیدکننده بهداشتی، با  برنامه ریزی وآموزش مردم، شرایط بهداشتی منطقه بهتر از قبل زلزله شد. 

الهی تبار افزود: باید به طور گسترده و بصورت کافی به مردم بگویند که چه باید کنند و فرمانداران برای آگاهی بخشی از تمام ظرفیت ها استفاده کنند تا مواجهه با این ویروس به یک معرفت عمومی تبدیل شود. 

معاون استاندار با بیان اینکه مقرر شده  تعطیلی مدارس و دانشگاهها با تشخیص دانشگاه علوم پزشکی استان صورت بگیرد افزود: در ارتباط با مرزها آموزش مرزنشینها بسیار مهم است و حتما این مناطق ازسوی دانشگاه علوم پزشکی بطور ویژه توجه شود.

زمان انتشار: سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰:۴۰

شناسه خبر: 86086

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب