تمهیدات ویژه دانشگاه تهران برای برگزاری همه کلاس‌ه خبرگزاری علم و فناوری - تمهیدات ویژه دانشگاه تهران برای برگزاری همه کلاس‌ها به صورت الکترونیکی

تمهیدات ویژه دانشگاه تهران برای برگزاری همه کلاس‌ها به صورت الکترونیکی

مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای از تمهیدات ویژه‌ای برای برگزاری همه کلاس‌های این دانشگاه به صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران درخصوص برگزاری کلاس‌های دانشگاه به صورت مجازی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به تعطیلی کلاس‌های حضوری دانشگاه، مرکز یادگیری الکترونیکی برای افزایش بهره‌وری اوقات استادان و دانشجویان، تمهیدات ویژه‌ای برای برگزاری همه کلاس‌های دانشگاه به صورت الکترونیکی فراهم آورده است.

همچنین برای تسهیل کار با سامانه یادگیری الکترونیکی و بهره‌مندی از این امکانات، راهنماهای ویدئویی، دربردارنده توضیحات کامل در خصوص نصب نرم‌افزارهای لازم، چگونگی ورود به سیستم یادگیری الکترونیکی، برگزاری و شرکت در کلاس آنلاین هم‌زمان و نیز استفاده از ویدئوی ضبط شده کلاس‌ها فراهم آمده است که به‌زودی از همین طریق در اختیار استادان و دانشجویان گرامی قرار خواهد گرفت.

لطفاً اطلاعات تکمیلی را صرفاً از طریق پرتال مرکز یادگیری الکترونیکی (https://utec.ut.ac.ir) یا سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه (elearn.ut.ac.ir) پیگیری فرمائید.

زمان انتشار: سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱:۴۷

شناسه خبر: 86108

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب