۳ خوزستانی به کرونا مبتلا شدند/ فوت بیمار اندیمشکی خبرگزاری علم و فناوری - ۳ خوزستانی به کرونا مبتلا شدند/ فوت بیمار اندیمشکی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:

۳ خوزستانی به کرونا مبتلا شدند/ فوت بیمار اندیمشکی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ۳ نفر از هموطنان خوزستانی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، از روز چهارشنبه 30 بهمن ماه نخستین بیمار مبتلا به کرونا در شهر قم شناسایی شد که پس از چند روز جان باخت.

از آن پس بیماری کرونا به استان های دیگر از جمله گیلان، مازندران، تهران، مرکزی و هرمزگان رسید ولی در خوزستان موردی از ابتلا به این بیماری شناسایی نشد.

اما دکتر فرهاد ابول ‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ابتلا 3 خوزستانی به کرونا ویروس خبر داد.

شناسایی ۲۳ مورد مشکوک به کروناویروس در خوزستان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: تا پیش از ظهر روز چهارشنبه ۷ اسفند ماه ابتلای سه خوزستانی به کرونا ویروس تایید شده است.

وی با اشاره به اینکه این بیماران از اهواز، اندیمشک و هندیجان به کروناویروس مبتلا شده اند، خاطرنشان کرد: بیمار اندیمشکی مبتلا به کروناویروس فوت کرده است.

دکتر ابول نژادیان عنوان کرد: در حال حاضر ۲۳ مورد مشکوک به کروناویروس در خوزستان وجود دارد که آزمایش ‌های لازم از این بیماران اخذ شده و منتظر جواب آزمایشات هستیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: این بیماران اکنون در قرنطینه هستند.

رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان و فوت شدگان کروناویروس در کشور را اعلام کرد که بر این اساس 3 نفر از استان خوزستان هستند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸:۵۲

شناسه خبر: 86165

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب