مورد قطعی از کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری گزا خبرگزاری علم و فناوری - مورد قطعی از کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری گزارش نشده است / آماری از مراجعه کنندگان در دسترس نیست
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

مورد قطعی از کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری گزارش نشده است / آماری از مراجعه کنندگان در دسترس نیست

رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری گفت: تا کنون مورد قطعی از کرونا ویروس در استان چهارمحال و بختياري گزارش نشده است و در صورت اعلام مورد قطعي، خبر و اطلاعات تکميلي آن از طريق دانشگاه علوم پزشكي به اطلاع مردم رسانده مي شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری سید راشد جزایری رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: افراد تنها در صورت داشتن تب فوق العاده شديد و تنگي نفس ضمن رعايت نکات بهداشتي و مراقبتي براي پيشگيري از انتقال ويروس به ديگران، به مراکز بهداشتي و درماني مراجعه نمايند.

وی افزود: پزشک مرکز در صورت لزوم و تشخیص اولیه، بيمار را براي درمان به متخصص عفوني معرفي مي نمايد.

وی تصریح کرد: در صورت تایید متخصص عفونی و لزوم، فرد براي بستري به بيمارستان معرفي مي شود.

جزایری گفت: در بیمارستان نیز وضعیت بيمار بررسي و در صورت نياز، از بيمار نمونه گيري انجام و نمونه به آزمايشگاه مرجع در تهران ارسال مي گردد.

وی افزود: پاسخ انیسیتو پاستور در صورت منفی بودن آزمایش اوليه ظرف ۲۴ ساعت و در صورت انجام آزمايشات تکميلي ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت به مرکز مربوطه اعلام مي شود.

انتهای پیام/1020ج

زمان انتشار: پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶:۰۴

شناسه خبر: 86168

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب