خبرگزاری علم و فناوری

۹ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا در سطح شهر شیراز

لایحه ۹ میلیاردی شهرداری شیراز برای مقابله با ویروس کرونا در شورای شهر شیراز به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ موضوع شماره یک و مهم ترین دغدغه خانواده های ایرانی ویروس کرونا می باشد و به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس و بالا بردن سطح ایمنی و بهداشت عمومی در سطح شهر شیراز مبلغ 9 میلیارد تومان در شورای شهر به این مهم اختصاص یافت.

به درخواست حیدر اسکندرپور، شهردار شیراز لایحه ای مبنی بر اختصاص بودجه برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آماده و تقدیم شورای اسلامی شهر شیراز شد که با توجه به فراگیر شدن و اهمیت جلوگیری از رشد و پیشرفت این ویروس در سطح شهر شیراز، با آن موافقت به عمل آمد.

شهردار شیراز در صحن علنی شورای شهر ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات مجموعه مدیریت شهری در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا و در خصوص تصویب این لایحه، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و ضرورت پیشگیری از آن، رعایت بهداشت عمومی در سطح شهر، افزایش ایمنی و سلامت شهروندان و کاهش خطرات ناشی از گسترش این ویروس، لایحه تخصیص بودجه برای پیشگیری از بیماری کرونا تقدیم شورای اسلامی شهر شد و با تصویب وارد مراحل اجرایی می‌شود.

به گفته حیدر اسکندرپور شهرداری شیراز پیشگام ترین دستگاه مقابله با این ویروس بوده که به همین منظور کلیه خطوط اتوبوسرانی و ناوگان حمل و نقل ریلی به صورت مستمر ضدعفونی می شوند.

وی از مردم خواست که تا جایی که امکان دارد از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نکنند و از حضور در مکان های شلوغ، خیابان ها، بوستان ها و ... پرهیز نمایند.

 

از محمد صادقی

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 86173

مطالب مرتبط :
۰

گزارش تصویری؛

تقدیر شهردار و اعضای شورای شهرشیراز از پزشکان

به مناسبت روز پزشک، شهردار و اعضای شورای شهرشیراز با حضور در دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان شهید فقیهی از مقام شامخ پزشکان تجلیل و تقدیر به عمل آوردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب