سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:

۱۶ نفر در استان خوزستان به کروناویروس مبتلا شده ‌اند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تا کنون ۱۶ نفر در استان خوزستان به کروناویروس مبتلا شده ‌اند که متاسفانه سه نفر از این بیماران فوت شده ‌اند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، کرونا مثل سایر ویروس ‌های تنفسی است که در افراد دارای نقص ایمنی مانند بیماران دیابتی، دیالیزی و دارای بیماری‌های خود ایمنی می ‌تواند خطرناک باشد و مرگ‌ و میر آن تا کنون بیشتر از سه درصد مبتلایان نیست.

از چند روز گذشته نخستین بیماران مبتلا به ویروس کرونا شناسایی شدند که سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ابتلای ۵ مورد جدید به کرونا در خوزستان خبر داد.

در همین ارتباط دکتر فرهاد ابول ‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در جمع خبرنگاران حاضر شد و آخرین آمار مبتلایان به کروناویروس در خوزستان را اعلام کرد.

وی اظهار کرد: تا کنون ۱۶ نفر در استان خوزستان به کروناویروس مبتلا شده ‌اند که متاسفانه سه نفر از این بیماران فوت شده ‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در این زمینه توضیح داد: تاکنون سه نفر از مبتلایان به کرونا ویروس از آبادان، یک نفر از دزفول و سه نفر از اندیمشک هستند.

 دکتر ابول ‌نژادیان خاطرنشان کرد: همچنین دو نفر از مبتلایان به کرونا از شوشتر، دو نفر از اهواز، یک نفر از هندیجان، دو نفر از ماهشهر و یک نفر از امیدیه هستند.

وی تصریح کرد: یک نفر از بیماران مبتلا به کرونا نیز از مسجدسلیمان است که البته محل خدمت این فرد در مسجدسلیمان بوده اما وی ساکن قم است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵:۰۶

شناسه خبر: 86233

مطالب مرتبط :
ازدواج

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بندر ماهشهر:

تشکیل خانواده تبدیل به یکی از بزرگ‌ ترین دغدغه های جوانان ما تبدیل شد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بندرماهشهر نوشت: فریضه تشکیل خانواده تبدیل به یکی از بزرگ‌ ترین چالش ‌های جامعه ایرانی و دغدغه جوانان ما گردیده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب