آهنگ همنوایی برای مقابله با کرونا در کشور به صدا در آمد خبرگزاری علم و فناوری - آهنگ همنوایی برای مقابله با کرونا در کشور به صدا در آمد

آهنگ همنوایی برای مقابله با کرونا در کشور به صدا در آمد

اقشار سازمان‌‌ها و نهادهای مردم برای مقابله با کرونا در کنار هم قرار گرفتند و آهنگ همنوایی برای مقابله با کشور به صدا درآمده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، کشور ما بحران‌های متفاوتی را پشت سر گذاشته است.

تجربه آغاز انقلاب اسلامی و پس از آن دوران دفاع مقدس و الگو سازی‌های مناسبی که انجام شده برای صدها قرن از فعالیت انقلاب اسلامی ایران کافی است.

رزمندگان دوران دفاع مقدس به تاسی از امام حسین(ع) درس ایثار و شهادت را اجرایی کردند و این الگو را به نسل‌های بعدی هدیه کردند.

در دوران دفاع مقدس فرماندهان جوان ما آموختند که پس از حمله شیمایی ماسک‌ خودشان را به سرباز جوان تقدیم کنند، اوج ایثار و رشادت رزمندگان ما در این دوران به خوبی خود نمایی کرده است.

 

پس از آن در دوران بازسازی پس از اتمام بازسازی در جنگ فرهنگی دشمن مردم ما در شرایط تحریم اقتصادی در کنار رهبر و نظام اسلامی ایران قرار گرفتند، در فتنه 88 که دشمن کمر به براندازی نظام بسته بود با همه توان برای حفظ اسلام ناب محمدی مردم از جان مایه گذاشتند و به بسیاری از سران بی بصیرت کشور درس آزادگی و اخلاق دادند.

در شرایطی که آمریکا سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه کشور اعمال کرد مردم در روزهای که نظام به آن احتیاج داشت با تمام وجود در صحنه حاضر شدند و اعلام حمایت خویش را از انقلاب اسلامی ایران به گوش جهانیان رساندند.

اوج همراهی مردم پس از چهل سال از گذشت انقلاب اسلامی همراهی  و همنوایی با خانواده سردار سلیمانی در تشیع  میلیونی با شکوه بود که مردم سنگ تمام گذاشتند و اوج همراهی و همدلی مردم با انقلاب اسلامی ایران در این دوران به جهانیان ثابت شد.

کرونا ویروس میهمان ناخوانده این روزهای کشور است، میهمانی که دست درازی می‌کند و می‌خواهد ما را از هستی ساقط کند.

در کنار تلاش مرموزانه کرونا برای ایجاد چالش در کشور، بسیاری از رسانه‌های ضد انقلاب هم ذره بین به دست گرفته و تک به تک تعداد افراد مبتلا به کرونا را می شمارند، برخی کمبودهای احتمالی را برجسته کرده و بزرگنمایی می‌کنند.

پروژه ناامید سازی از مردم را در دست گرفته و تلاش دارند کشور و مسؤولان امر را ناکارآمد جلوه دهند، القاء ناامید سازی از مردم توسط این رسانه‌ها مربوط به این روزها نیست، این دشمنان قسم خورده سابقه دیرینه با اسلام ناب محمدی دارند.

کرونا وارد کشور شده است، برخی کمبودها وجود دارد، این موضوعی بود که رسانه‌های داخلی هم به آن اشاره کردند اما قوی‌تر از کرونا عظم و اراده جدی همگانی برای مقابله با کرونا پس از صدور پیام مقام معظم رهبری تقویت شده است.

این روزها پزشکان و پرستاران که در خط مقدم جبهه مقابله با کرونا قرار دارند با تمام وجود پای آمدند.

سازمان‌های آتش نشانی اقدام به محلول پاشی و ضدعفونی کردن معابر می‌پردازند، رئیسی قوه قضائیه دستور صدور مرخصی برای زندانیان مالی و واجد شرایط داده است، اندک افراد محتکر مواد ضدعفونی کننده به دست قانون سپرده شده‌اند.

چندین واحد تولیدی ماسک در اقصی نقاط کشور فعالیتش را آغار کرده است، قرارگاه‌های جهادی برای کمک به مردم پای کار آمدند، از تولید ماسک گرفته تا برنامه‌ریزی برای تامین نیازمندی‌های کشور به مواد ضدعفونی کننده، اقدامات لازم برای تشخیص تب در مبادی ورودی وخروجی بسیار از شهرهای کشور، همکاری سازمان‌های بیمه‌ای با مردم در زمان بحران، اختصاص دو شماره 190 وزارت بهداشت و 1666 بیمه سلامت برای آگاه سازی مردم نسبت به وضعیت سلامت، همراهی مردم برای اینکه بیشتر در خانه بمانند و زمینه رای برای کنترل ویروس کرونا فراهم کنند.

قدر دانی از پزشکان و پرستاران و افرادی که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند در فضای مجازی، ورود نیروهای نظامی برای برپایی بیمارستان‌های صحرایی و ساخت کیت‌های تشخیصی مورد نیاز، آماده باش نیروهای هلال احمر برای کمک به درخواست‌های احتمالی از جمله اقداماتی است که رسانه‌های خارجی و ضد انقلاب آنها را نادیده گرفته و تلاش بر طبل پروژه ناامید سازی می‌کوبند.

عزم جدی برای مقابله با کرونا در کشور ایجاد شده است، مردم ما با هم بودن را بارها و بارها تمرین که نه به اثبات رساندند، با همتی که در بین مردم وجود دارد،قطع به یقین کرونا را شکست می‌دهیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵:۰۰

شناسه خبر: 86249

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب