بنا به اعلام سیویلیکا

هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی ایران کنفرانس برتر علوم زیستی انتخاب شد

بنا به اعلام سیویلیکا بیستمین کنگره ملی و هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی ایران عنوان کنفرانس برتر علوم زیستی و کشاورزی را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی دانشگاه مراغه،‌مجموعه سیویلیکا پس از راه اندازی بخش ویژه علم سنجی و شروع به کار مرجع دانشگاههای ایران به عنوان اولین پایگاه مستقل، اقدام به رتبه بندی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی نموده است.

زیر ساخت فنی و حجم عظیم دیتای موجود در پایگاه سیویلیکا این امکان را فراهم آورده است که ضمن تحلیل محتوایی مقالات و استخراج روند های پژوهشی در طی سالهای گذشته، امکان تحلیل کمی و رتبه بندی دانشگاه و مراکز علمی بر اساس سنجه های مختلف نیز فراهم گردد.

بر اساس اطلاعات موجود در پایگاه سیویلیکا، بیستمین کنگره ملی و هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی ایران به میزبانی دانشگاه مراغه عنوان کنفرانس برتر علوم زیستی و کشاورزی را از آن خود کرد.


بیستمین کنگره ملی و هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی ایران با حضور چهره های شاخص بین المللی، دانشمندان، پژوهشگران و اساتید دانشگاهها در اواخر مرداد و اوایل شهریور 1397 به میزبانی دانشگاه مراغه برگزار گردید.


قابل توجه است که این کنفرانس بین المللی برای نخستین بار در یک شهرستان غیر از مرکز استان برگزار شد و بنا به اذعان اکثریت شرکت کنندگان خارجی و داخلی این دوره از کنفرانس جزو بهترین، منظم ترین و پر محتواترین دوره های برگزاری بوده است.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱:۵۳

شناسه خبر: 86261

مطالب مرتبط :
زیست اکسیر

مدیر عامل زیست اکسیر هوشمند خبر داد؛

ساخت کیت تشخیص باقی مانده آنتی بیوتیک ها در شیر توسط نخبگان کرمانی

مرضیه دانایی گفت: ما درحال تولید کیت های تشخیص باقی مانده آنتی بیوتیک ها درشیر هستیم که در مرحله اخذ مجوز است که به زودی به تولید انبوه رسیده و در در اختیار کادر درمان قرار خواهیم داد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب