خبرگزاری علم و فناوری

اهدا ماسک برای جلوگیری از شیوع کرونا در بین مردم آباده

یکی از بازاریان شهرستان آباده به منظور کمک به مردم اقدام به توزیع ماسک رایگان در بین مردم کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آباده؛ یکی از بازاریان شهرستان آباده به منظور کمک به مردم اقدام به توزیع ماسک رایگان در بین مردم کرده است.

حسین مردانلو، مغازه دار آباده ای ۱۰هزار ماسک را خریداری و آنان را بطور رایگان بین همشهریان خود توزیع کرد.

مردانلو هدف از این کار را کسب رضای الهی و کم کردن استرس های ناشی از کمبود ماسک در بین مردم عنوان کرد.

فرمانده سپاه آباده نیز از سوی بسیج اصناف با حضور خود در فروشگا این خیّر با اهدا تابلوی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از این بازاری نیکوکار تقدیر کرد.

سرهنگ آرزم نیز گفت:  دراین مواقع باید به هر شکل ممکن به یاری هموطنانمان شتافته و سردار سپهبد سلیمانی را سرلوحه خود قرار داده و جهادگرانه در راه خدمت به مردم گام برداریم

سرهنگ آرزم افزود: در آستانه روز مرد از خدمات جهادگرانه آقای حسین مردانلو تقدیر شد و امیدواریم همه بتوانیم جهادگرانه و با یاری یکدیگر ویروس کرونا را شکست دهیم.

 

گزارش از امید رضا نفر

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 86334

مطالب مرتبط :
یک ماسک صورت با تصفیه سه گانه که چندین بار قابل مصرف است؟

علم و فناوری گزارش می دهد

چگونگی استفاده از ماسک برای جلوگیری از کرونا/استفاده از ماسک های سوپاپ دار توصیه نمی شود

برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری به شدت واگیردار پزشکان و متخصصان توصیه های گوناگونی را ارائه دادند که مهمترین آنها استفاده از ماسک برای همه اقشار جامعه است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
محمدی
۰ مخالف          ۰ موافق
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰:۱۸

برای دفع هر بیماری خواندن سوره حشر و بخصوص گذاشتن قران در بالای سر در سه ایه اخر شفای هر بیماری است. که سبب روحیه ی قوی می شود و رعایت نکات بهداشتی که از نشانه های ایمان است. هُوَ اللَّهُ الَّذِی لا إِلَهَ إِلا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَهِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ /وَ اللَّهُ الَّذِی لا إِلَهَ إِلا هُوَ الْمَلِکُ الْقُدُّوسُ السَّلامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَیْمِنُ الْعَزِیزُ الْجَبَّارُ الْمُتَکَبِّرُ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا یُشْرِکُونَ /هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الأسْمَاءُ الْحُسْنَى یُسَبِّحُ لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ

اشتراک گذاری مطالب