به همت یک گروه جهادی انجام شد

ضدعفونی معابر شهر مرزی سوسنگرد بر علیه کرونا+تصاویر

خیابان ها و معابر شهر مرزی سوسنگرد توسط نیروهای گروه جهادی شهدای مقاومت شهرستان دشت آزادگان بر علیه بیماری کرونا ضدعفونی و گندزدایی شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، خیابان ها و معابر شهر مرزی سوسنگرد توسط نیروهای گروه جهادی شهدای مقاومت شهرستان دشت آزادگان بر علیه بیماری کروناویروس ضدعفونی و گندزدایی شدند.

در همین ارتباط عادل غانمی مسئول گروه جهادی شهدای مقاومت شهرستان دشت آزادگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان فعالیت های این گروه جهادی را برشمرد و مطالبی در این زمینه بیان کرد.

وی با اشاره به فعالیت های گروه جهادی شهدای مقاومت شهرستان دشت آزادگان بیان کرد: با هماهنگی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان با استفاده از تمام امکانات موجود برای ضد عفونی و گند زدایی محلات، شهرها و روستاهای دشت آزادگان نیروهای ما به میدان آمدند.

مسئول گروه جهادی شهدای مقاومت شهرستان دشت آزادگان عنوان کرد: گروه جهادی با هماهنگی شبکه بهداشت و شهرداری وسایل مورد نیاز را تهیه کردیم.

غانمی در ادامه خاطرنشان کرد: گروه جهادی شهدای مقاومت شهرستان دشت آزادگان در دو روز متوالی اقدام به گندزدایی و ضد عفونی محلاتی چون مرکز شهر، مشروطه، ابوذر غفاری، مالکیه علیا، فرهنگیان، خزعلیه و مالکیه سفلی کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵:۰۰

شناسه خبر: 86427

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب