توسط شرکت بهیار صنعت سپاهان محقق شد؛

دستیابی به تکنولوژی ساخت دستگاه خط تولید ماسک

اولین دستگاه تولید ماسک در کشور توسط محققان شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و ساخته شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، اولین دستگاه تولید ماسک در کشور توسط محققان شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و ساخته شد.

فرید نجات بخش مدیر عامل این شرکت گفت: این دستگاه در طی 10 روز با تلاش شبانه روزی محققان این شرکت طراحی و ساخته شد.

نجات بخش با تصریح این که در شرایط فعلی و با توجه افزایش نیاز خط تولید ماسک در کشور از نظر فنی با مشکلات زیادی  روبرو شده است، افزود: ساخت این دستگاه با اعلام نیاز وزارت بهداشت و برای رفع نیاز کشور ساخته شد.  

وی با بیان این که تکنولوژی ساخت این دستگاه در اختیار کشورهای اروپایی و چین قرار دارد و خرید این تکنولوژی برای کشور ما غیر ممکن بود، تصریح کرد: با نصب وراه اندازی این دستگاه در هر ثانیه دو ماسک در کشور تولید می شود.

نجات بخش با بیان این که با دستیابی به دانش ساخت دستگاه تولید ماسک تعداد 8 خط تولید هم راه اندازی شده است، اظهار داشت: این یک کار بی نظیر در دنیا است و با دستیابی به این تکنولوژی محققان ما ماهانه قادر به ساخت 20 دستگاه تولید ماسک هستند، قیمت این دستگاه نیز نسبت به نمونه خارجی یک دوم است.

شرکت بهیار صنعت سپاهان در حوزه تجهیزات پزشکی فعالیت دارد و تا به حال هم توانسته 80 نوع محصول هایتک در این حوزه تولید کند. در حال حاضر  حداقل 1200 بیمارستان کشور مصرف کننده دستاوردها و محصولات بهیار صنعت سپاهان هستند.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/

معصومه صادقی

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵:۰۰

شناسه خبر: 86472

مطالب مرتبط :
صنعت نیازهای روزمره دارد که باید سریعا برطرف شود/ شرکتهای دانش بنیان حلقه واسط اند

مدیر عامل شرکت بهیار صنعت سپاهان گفت:

صنعت نیازهای روزمره دارد که باید سریعا برطرف شود/ شرکتهای دانش بنیان حلقه واسط اند

فرید نجات بخش در مراسم امضای تفاهم نامه راه اندازی «کارگاههای جوار خوابگاهی فرامد» بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان با شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان، گفت: صنعت نیازهای روزمره دارد که باید سریعا برطرف شود و شرکتهای دانش بنیان حلقه واسط دانشگاه و صنعت هستند.

معاون دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان خبرداد؛

معاون دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان خبرداد؛

فعالیت ۵ آموزشکده فنی و حرفه ای در تولید«پوشاک، ماسک و گان بیمارستانی

معاون دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان در مراسم امضای تفاهم نامه راه اندازی «کارگاههای جوار خوابگاهی فرامد» بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان با شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان، خبر داد: ۵ آموزشکده فنی و حرفه ای استان اصفهان در تولید«پوشاک، ماسک و گان بیمارستانی» فعالیت دارند و با امضای این تفاهم نامه بخشی از سفارشات شرکت بهیار صنعت در زمینه های مختلف به این دانشگاه سپرده می شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۴ نظر
زهرا
۰ مخالف          ۲ موافق
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۶:۴۶

سلام وقتتون بخیر قیمت این دستگاه چقدره ؟اگه در مورد کارکردشم بیشتر توضیح بدین که خیلی عالی میشه

مهدی دهبانی
۰ مخالف          ۱ موافق
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷:۰۹

من و خانواده ام همه جوره داریم قرنطینه رو رعایت میکنیم ولی بالاخره آدمیم و نیازهایی داریم که باید چند روز یکبار بیرون برم. تازه فهمیدم ماسکی که خریده بودم یک لایه هست و شانس آوردم مبتلا نشدم. آخه این ماسکهایی که میگین کجاست!!!!!باید برم از ترکیه بخرم؟؟؟؟حتما باید کل خانواده مریض بشیم که بهمون ماسک بدن

سجاد کریمیان
۰ مخالف          ۲ موافق
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۱:۳۳

دروغه - شرکت ما از سال ۹۲ داره این دستگاه ها را تولید میکنه. همچنین چندین شرکت هستند که دارن تولید میکنن

حبیب اله نادی
۰ مخالف          ۲ موافق
پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴:۲۴

قیمت رابنویسید

اشتراک گذاری مطالب