کهگیلویه و بویراحمد روی خط سفید ویروس کرونا خبرگزاری علم و فناوری - کهگیلویه و بویراحمد روی خط سفید ویروس کرونا
گزارش

کهگیلویه و بویراحمد روی خط سفید ویروس کرونا

کهگیلویه و بویراحمد با ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا روی خط سفید کرونا قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد کرونا ۲۰ روزی است که میهمان ناخوانده کشور شده و به سرعت در حال انتشار است.برای پشگیری و مبارزه با این ویروس نیازمند رعایت بهداشت فردی و اجتماعی هستیم و مردم باید نهایت همکاری را برای شکست این ویروس انجام دهند.

اما گذشته از آنچه مردم باید به آن توجه کنند آمار وزارت بهداشت از میزان مبتلایان به کرونا وضعیت استان ها را نشان می دهد که کهگیلویه و بویراحمد با ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا روی خط سفید این بیماری قرار دارد.

در آماری که امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه سخنگوی وزارت بهداشت به آن اشاره داشت طی ۲۴ ساعت آینده هیچ مورد جدیدی به بیماران ابتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اضافه نشده و گزارش داده نشد که همین خبر باید سبب همکاری بیشتر مردم برای در خانه ماندن شود.

بیشتر صنوف کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شده از سوی دیگر ورود مسافر به این استان ممنوع و مسئولان ارشد استانی اعلام کرد اند در بهار امسال از پذیرش مسافر معذور هستند و اگر کسی برای مسافرت راهی این استان در جنوب غربی کشور شود با هزینه خودش قرنطینه می شود.

از سوی دیگر همه دست به دست هم برای ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری و روستایی و محله ها تلاش دارند سپاه هم در کنار بخش سلامت و حوزه دانشگاه علوم پزشکی غربالگری در ورودی های استان را انجام می دهد و امیدواریم با همکاری مردم نه تنها در این استان بلکه در سطح کشور شاهد مخابره شدن خبر شکست کرونا در ایران اسلامی باشیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹:۴۱

شناسه خبر: 86508

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب