خبرگزاری علم و فناوری

گزارش/

همت بانوی خبرنگار دهدشتی در تهیه ماسک و توزیع رایگان میان مردم

بانوی خبرنگار دهدشتی استان کهگیلویه و بویراحمد با تهیه ماسک آن را رایگان در اختیار مردم قرار می دهد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد کرونا به سرعت در حال انتشار است و در این شرایط شاهد کمبود وسایل بهداشتی از جمله ماسک هستیم و گلایه مردم هم نبود این وسایل است. اما در این شرایط بانوان در همه ایران آستین همت بالا زدند تا با دستان پر توانشان در این شرایط سخت و دشوار برای مردم وسایل بهداشتی مورد نیاز از جمله ماسک تهیه کنند.

فاطمه خردمند بانوی خبرنگاری است که امروز خدمت را در خانه و کنار چرخ خیاطی‌اش می داند و با هزینه شخصی خود اقدام به تهیه ماسک کرده و آنها را رایگان در اختیار مردم و همشهریان قرار می دهد.

وی در این خصوص گفت: هر زمانی که به داروخانه مراجعه می کردیم ماسک نبود و مردم از این شرایط سخت گلایه داشتند لذا تصمیم گرفتم با مشارکت دیگر بانوان کاری در این خصوص انجام دهیم و با خرید پارچه ماسک تهیه کردیم و در اختیار مردم قرار دادیم و این آمادگی وجود دارد که اگر کسی پارچه ای داشته باشد و بخواهد ماسک تهیه کند همکاری کنیم.

خردمند با بیان اینکه این ماسک ها قابل شست و شو هستند افزود: به مردم عزیز توصیه می کنم در این شرایط در خانه بمانند و تا ریشه‌کن شدن این ویروس در خانه باشند تا از این شرایط هم عبور کنیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴:۵۱

شناسه خبر: 86547

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب