حضور کارآفرین هرمزگانی در نمایشگاه کادینلار ترکیه خبرگزاری علم و فناوری - حضور کارآفرین هرمزگانی در نمایشگاه کادینلار ترکیه

حضور کارآفرین هرمزگانی در نمایشگاه کادینلار ترکیه

کارآفرین هرمزگانی در نمایشگاه کادینلار ترکیه شرکت نمود و هنر ایرانی را به معرض نمایش گذاشت.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ کارافرین هرمزگانی طی یک گفتگوی تلفنی به خبرنگار ما در بندرعباس گفت: این بار از 14 تا 27 اسفند در نمایشگاه کادینلار ترکیه شرکت کرده ام و صنایع هنری استان را به معرض نمایش گذاشته ام که مورد توجه و استقبال ترک ها و توریست ها قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه از تاریخ 14 تا 27 اسفند در شهر آنکارا ترکیه برپا شده است، افزود: در غرفه هرمزگان، رودوزیهای سنتی و حصیربافی در معرض دید علاقمندان گذاشته شده است.

رهسپار ادامه داد: نمایشگاه کادینلار آنکارا با حضور هنرمندان و صنعتگران کشورهای ایران، ترکیه، قزاقستان و ترکمنستان در حال برگزاری است هر چند شیوع بیماری بر بازارهای ترکیه هم تاثیرمنفی گذاشته و تعداد مراجعان کمتر شده است.

ناصر رهسپار هنرهند و کارآفرین هرمزگانی گفت: از سال ۲۰۰۸میلادی تاکنون به صورت مداوم در جشنواره های مهم دنیا حضور دارم و تا کنون موفق به شرکت در  40 نمایشگاه خارجی صنایع دستی در کشورهای ایتالیا، گرجستان، چین، امارات متحده عربی، سلیمانیه عراق و ترکیه شده ام.

وی با اشاره به اینکه سالی سخت و پر کار را پشت سر گذاشتم، ادامه داد: ولی خوشحالم که به هدفم یعنی جهانی کردن صنایع دستی هرمزگان، نزدیک شده ام وامیدوارم در سال ۹۹ با قدرت و توان بیشتر به راهم ادامه دهم.

گفتنی است این هنرمند هرمزگانی نیز از مردم و خصوصا هم استانی های عزیزمان درخواست کرد این روزهای بیماری را در خانه بمانند و از تزددهای غیرضروری در شهر خودداری نمایند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱:۱۴

شناسه خبر: 86584

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب