اعلام آمادگی کارآفرین مازندران برای خرید لوزام به خبرگزاری علم و فناوری - اعلام آمادگی کارآفرین مازندران برای خرید لوزام بهداشتی به نفع مردم
بازار داغ انسانیت در تداوم فعالیت کرونا ویروس

اعلام آمادگی کارآفرین مازندران برای خرید لوزام بهداشتی به نفع مردم

کارآفرین مازندران اعلام کرد که حاضر به انعقاد قرار داد با شرکتی که در زمینه لوازم بهداشتی فعالیت می‌کند بوده و این اقلام را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهم.

محمد باقر محمد زاده طراح و تولید کننده سیستم‌های الکترونیک خودرویی در مازندران در پاسخ به این سؤوال خبرنگار علم و فناوری که شما برای کمک به روند بهبودی کرونا در مازندران چه اقداماتی انجام داده‌اید، اظهار کرد: مردم با غیرت کشور در بحران‌های مختلف نشان دادند که با اتحاد خودشان می‌توانند بر هر دشمنی غلبه کنند.

وی با اعلام اینکه ویروس کرونا به عنوان ابزار جنگی دشمن وارد کشور شده است، تصریح کرد: بنده با اطمینان اعلام می‌کنم که مردم ما با همدلی و اتحاد وگوش  به فرمان بزرگان می‌توانند به این ویروس غلبه کنند و آن را دفع کنند.

این کارآفرینان مازندران با اعلام اینکه ما هم همگام با مردم و مسؤولان برای مقابله با کرونا آماده همکاری و همراهی هستیم، افزود:  به لحاظ پزشکی اقدام خاصی نمی‌توانیم انجام دهیم اما زمان مطرح شدن فعالیت ویروس کرونا در قم بنده اقلام بهداشتی تهیه کردم برای قم ارسال کردیم.

وی اعلام کرد: بنده حاضر هستیم با تولید کنندگانی که لوازم بهداشتی تولید می‌کنند قرار داد ببندم و لوازم مورد نیاز را در اختیار ارگان‌ها و نهادهای نیازمند قرار دهم.

محمد زاده اضافه کرد: در عرصه‌های اقتصادی پشت رهبر انقلاب  و ولایت فقیه هستیم و همه مردم باید نسبت به رعایت اصول بهداشتی پیشگام و پیش قدم باشند.

وی در پاسخ به این سؤوال که برای حمایت از پرسنل خودتان در این ایام به لحاظ اقتصادی چه اقداماتی انجام دادید، بیان کرد: ورود و خروج به شرکت تا حدودی محدود شده و افراد با رعایت جوانب خاصی به شرکت مراجعه کنند، هر روز فضای شرکت و کارگاهی ضد عفونی می‌شوند و باربری‌ها هم اجازه ورود ندارند، به کارگران اجازه دادم در این ایام که اگر دچار استرس می‌شوند به محل کار مراجعه نکنند اما حقوق و مزایای آنها پرداخت می‌شود.

محمد زاده اضافه کرد: همچنین یه سبد کالا غیر از مواردی که بر اساس قانون در نظر گرفته شده برای پرسنل اختصاص دادم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 86590

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب