تست کرونا رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مثبت شد خبرگزاری علم و فناوری - تست کرونا رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مثبت شد/ کدام مدیر استانی دیگر به کرونا ویروس مبتلا شده است/ اضافه شدن ۷۲ نفر دیگر به جمع بیماران مبتلا به کرونا ویروس در مازندران

تست کرونا رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مثبت شد/ کدام مدیر استانی دیگر به کرونا ویروس مبتلا شده است/ اضافه شدن ۷۲ نفر دیگر به جمع بیماران مبتلا به کرونا ویروس در مازندران

تست کرونا رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم مثبت اعلام شده و به جمع هزار و ۲۹۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس استان پیوست.

 

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، تست کرونا سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مثبت اعلام شده و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

استاندار مازندران در حکمی حامد روحانی زاده را به  جانشین رئیس دانشگاه مازندران را به عنوان مسؤول رسیدگی به امور درمانی در این دانشگاه منصوب کرده است.

غیر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دبیر شورای اطلاع رسانی این استان، عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری،اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران،علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، علاالدینی معاون بهزیستی استان مازندران، خانم بابائی مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم به کرونا ویروس مبتلا شده‌اند.

آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه‌های مازندران از جمله مدیران خانم در استان مازندران است که به این ویروس مبتلا شده است.

بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت 72 نفر به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در مازندران اضافه شده است که در مجموع در حال حاضر هزار و 98 نفر در مازندران مبتلا شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری سید عباس موسوی آخرین بار در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری در مراسم افتتاحیه به لحاظ پوشش رسانه‌ای حضور داشت، در جمع مدیران شرکت کننده در این مراسم تست دو سه نفر در گذشته مثبت اعلام شده بود.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶:۰۶

شناسه خبر: 86592

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب