معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان خبرداد

تولید محتوای آموزشی دوره متوسطه اول هرمزگان

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از تولید محتوای آموزشی برای دانش آموزان متوسطه اول استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ محمد قویدل صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در بندرعباس گفت: برابر بررسی صورت گرفته و با توجه به نیاز به تولید درسنامه و آزمون ویژه دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم مقطع متوسطه اول، با همکاری گروههای آموزشی و اداره آموزش متوسطه اول استان، محتوای الکترونیکی برای این مقطع تحصیلی تولید شد.

قویدل با تأکید بر استفاده از تمام ظرفیت و پتانسیل آموزش الکترونیکی و فناوری جدید، بیان کرد: محتوای درسنامه، در کلیه دروس برابر بودجه بندی کتب درسی تعیین شده در اسفند ماه بوده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان همچنین اعلام کرد: محتوای تولید شده در سامانه گروه های آموزشی به آدرس emumot1.horsch.ir (قسمت درسنامه ) به اشتراک گذاشته شده است. 
این مسئول  ضمن تاکید به اهمیت آموزش به خصوص در ایام تعطیل گفت: درسنامه های تولید شده در راستای پوشش بخشی از آموزش در دوران تعطیلات اضطراری مدارس می باشد .

جشنواره مجازی الگوی برتر تدریس آموزش سلامت 

وی همچنین گفت: جشنواره مجازی الگوى برتر تدريس آموزش سلامت ويژه مراقبان و رابطان سلامت استان هرمزگان با عنوان “همه با هم كرونا را شكست خواهيم داد" آغازشد.
قویدل با بیان اینکه این جشنواره به همت اداره سلامت و تندرستى اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان اجرا می شود، گفت: مراقبان و رابطان سلامت می توانند از نحوه آموزش در خصوص پيشگيرى و مقابله با ویروس كرونا فيلم تهیه کنند.

وی افزود: این جشنواره از 26 اسفندماه آغاز شده است و متقاضیان در یک فرصت یک ماهه و تا پايان فروردين ماه 99 مهلت ارسال آثار خود را دارند.
قویدل ادامه داد: متقاضیان می توانند آثار تدریس و آموزش  خود را به كارشناس سلامت منطقه و یا اپليكيشن سفيران سلامت دفتر ارتقاء سلامت وزارت بهداشت به آدرس سایت: iec.behdasht.gov.ir
بارگذارى كنند.

این مقام مسئول در پایان اضافه کرد: جشنواره الگوهای برتر تدریس آموزش سلامت در راستای تقویت فرآیندهای آموزشی، بهبود و ارتقای شغلی و تخصصی آموزش دهندگان در مبارزه با بیماری کرونا برگزار می گردد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸:۰۲

شناسه خبر: 86596

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب