تولید روزانه دو هزار محلول ضد عفونی در بهاباد یزد

مدیر فنی شرکت آرون پاد بهاباد از راه اندازی خط تولید محلول ضد عفونی کننده در این واحد تولیدی خبرداد و گفت : روزانه ۲ هزار بسته محلول ضد عفونی کننده در این واحد تولید شده و میان مردم، ادارات ونهادهای دولتی به صورت رایگان توزیع می شود.

تیموریان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ به شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره کرد و افزود: شرکت آرون پاد بهاباد  در اولین گام در مقابله با این ویروس کرونا و با تولید محلول ضدعفونی کننده جهت جلوگیری از رشد این ویروس اقدام کرده است.

وی اظهارداشت :  این محلول ضدعفونی کننده دست فقط برای مصرف موضعی تولید شده است و تا زمانی که کشور برای مقابله با ویروس کرونا به آن نیاز داشته باشد به تولید آن ادامه خواهیم داد.

وی بابیان اینکه این واحد تولیدی به صورت جهادی و بسیجی در خدمت مردم این شهرستان  می باشد افزود : ما برای این انجام وظیفه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد تا ان‌شاءالله بزودی با همکاری همه دستگاه ها کرونا را شکست دهیم.‏

مدیر فنی شرکت آرون پاد بهاباد درادامه با بیان اینکه باید در خانه بمانیم تا زنجیره بیماری کرونا را قطع کنیم افزود: از همشهریان عزیز درخواست میکنیم توصیه های بهداشتی راجدی بگیرند و با رعایت نکات بهداشتی سبب ریشه کن کردن این ویروس شوند.

انتهای پیام /

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۰:۰۰

شناسه خبر: 86639

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب