روند ابتلا به کرونا در استان یزد صعودی است خبرگزاری علم و فناوری - روند ابتلا به کرونا در استان یزد صعودی است
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

روند ابتلا به کرونا در استان یزد صعودی است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: متاسفانه هم اکنون روند ابتلا به کرونا در یزد یک روند افزایشی است و ظرفیت بخش هایی که در بیمارستان شهید صدوقی یزد برای بستری بیماران کرونایی تعیین شده بود، پر شده و لذا لازم است تا بخش دیگری برای بستری مبتلایان کرونا تخلیه و تجهیز شود.

دکتر ابراهیم سلمانی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ بیان داشت: سیر نزولی ابتلا به کرونا اصلا قابل پیش‌بینی نیست و بستگی به رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم در صورت رعایت نکات بهداشتی از سوی همشهریان تا چند روز دیگر حداقل تعداد ورودی‌ها و ترخیصی های ما از بیمارستان ها یک مقدار ثابت شود.

این مقام مسئول هشدار داد: متاسفانه هم اکنون این روند، یک روند افزایشی است و ظرفیت بخش هایی که در بیمارستان شهید صدوقی یزد برای بستری بیماران کرونایی تعیین شده بود، پر شد و لذا لازم است تا بخش دیگری برای بستری مبتلایان کرونا تخلیه و تجهیز شود.

سلمانی ابراز امیدواری کرد: از مردم عزیز میخواهیم امسال کمتر به دید و بازدید بروند، خریدهای خود را به بعد از ریشه کن شدن کرونا موکول کنند و مسائل بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰:۳۵

شناسه خبر: 86640

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب