ورود خانه نخبگان بسیج علمی مازندران برای تولید موا خبرگزاری علم و فناوری - ورود خانه نخبگان بسیج علمی مازندران برای تولید مواد ضدعفونی کننده بهداشتی/ ارائه مشاوره علمی رایگان برای تولید محصولات ضد عفونی کننده
مسؤول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

ورود خانه نخبگان بسیج علمی مازندران برای تولید مواد ضدعفونی کننده بهداشتی/ ارائه مشاوره علمی رایگان برای تولید محصولات ضد عفونی کننده

مسؤول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از ورود خانه نخبگان بسیج علمی و پژوهشی مازندران برای تولید مواد ضدعفونی کننده بهداشتی و ارائه آن به مردم خبر داد.

محمد هادی موذن در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری مازندران با اشاره به اقدامات انجام شده برای تولید محتوای درسی توسط نخبگان این سازمان، از فعالیت خانه نخبگان برای تولید مواد ضد عفونی کننده بهداشتی خبر داد.
وی با اعلام اینکه خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در زمینه تولید مواد ضدعفونی کننده ورود پیدا کرده، تصریح کرد: علاوه بر تولید مواد ضد عفونی کننده خدمات مشاوره‌ای این مجموعه به صورت رایگان در اختیار مراکز تولید قرار می‌گیرد.
رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران، خاطر نشان کرد: برنامه ریزی برای تولید مواد ضد عفونی کننده به صورت ویژه از ابتدای همه گیر شدن ویروس کرونا در دستور کار قرار گرفته است این روند به صورت جدی ادامه دارد.
وی با اعلام اینکه آزمایشگاه‌های متعدد این مجموعه در سطح استان همکاری مناسبی با فعالان در سطح استان دارند، یادآور شد: تولیدات اولیه این مجموعه پس از تایید نهایی در حال مصرف و استفاده است.
موذن با اعلام اینکه ظرفیت مناسبی برای ارائه مشورت به افراد فعال در زمینه تولید مواد ضد عفونی کننده در سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان وجود دارد، افزود: این سازمان آماده ارائه مشورت به افرادی که در زمینه مقابله با ویروس کرونا و تولید مواد ضدعفونی کننده و سایر اقلام بهداشتی مورد نظر ورود پیدا کردند هست.
رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران خاطر نشان کرد: فعالیت خانه نخبگان از ابتدای کار سازمان آغاز شده و همچنان تدوام داشته و زمینه فعالیت خیرخواهانه در مجموعه بوده است.
وی اضافه کرد: بیش از ۷۰ نفر از نخبگان استانی با تحصیلات دکترا با این مجموعه همکاری دارند.
موذن یادآورد: برنامه‌ریزی برای تولید انبوه محصولات ضدعفونی کننده آغاز شده که در حال تامین منابع مالی در این بخش هستیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰:۳۸

شناسه خبر: 86653

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب