ترخیص نخستین بیمار بد حال کرونا مثبت در مازندران+ تصویر خبرگزاری علم و فناوری - ترخیص نخستین بیمار بد حال کرونا مثبت در مازندران+ تصویر
در بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل انجام شد

ترخیص نخستین بیمار بد حال کرونا مثبت در مازندران+ تصویر

نخستین بیمار بد حال کرونا مثبت با سلامت کامل از بیمارستان آیت الله روحانی بابل ترخصی شد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، دکتر میثم قربان‌پور متخصص بیهوشی و دستیار فوق تخصص آی سی یو دانشگاه علوم پزشکی بابل، با ابراز خرسندی از بهبودی کامل نخستین بیمار کرونا مثبت بد حال در مرکز درمانی آیت الله روحانی بابل خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: این بیمار با همکاری تیم درمانی امروز بیمارستان را ترک می‌کند.

متخصص بیهوشی اضافه کرد: این بیمار بسیار بدحال بوده و با وضعیت بسیار مناسب و با علائم حیاتی نرمال از بیمارستان مرخص می‌شود و این موضوع باعث خرسندی اعضای کادر درمانی این مرکز است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، در آخرین آمار منتشر شده در ارتباط با تعداد متبلایان به بیماری کرونا ویروس 59 نفر به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز هزار و 178 مورد جدید ابتلا به این بیماری در کشور شناسایی شدند و تعداد مبتلایان کشور به 16 هزار و 169 نفر رسیده است.

کیانوش جهانپور خاطر نشان کرد: پنج هزار و 389 نفر از بیماران مبتلا در کشور بهبود یافتند و ترخیص شند و آمار افراد در حال بهبودی روز به روز افزایش می‌یابد.

تاکید بر عدم سفر به استان مازندران از موضوعاتی است که مدیران  و متولیان استانی به صورت مکرر در رسانه‌ها در ارتباط با آن صحبت می‌کنند.

دادستانی مرکز استان مازندران هم از تمهیدات ویژه برای عدم پذیرش مسافران در اقامتگاه‌ها خبر داد و گفت: واحدهای اقامتی حق پذیرش مسافران در این ایام تا اطلاع ثانوی را ندارند، این موضوع مورد حمایت فعالان اجتماعی در مازندران قرار گرفته است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰:۴۹

شناسه خبر: 86656

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب