اقدام جهادی طلاب بهبهانی در ضد عفونی شهر+تصاویر

گروهی از طلاب و روحانیون شهر بهبهان در قالب گروه جهادی گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان نقاط مختلف شهر را ضدعفونی کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، در این روزهایی که سراسر کشور درگیر ویروس منحوس کرونا است طلاب و روحانیون نیز همگام با مردم به میدان آمدند و اقداماتی را انجام دادند.

در همین راستا گروهی از طلاب و روحانیون شهر بهبهان در قالب گروه جهادی گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان نقاط مختلف شهر از جمله معابر، خیابان ها و مجتمع های مسکونی را ضدعفونی کردند.

روح الله بهبهانی مسئول گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: خوشبخانه طلاب و روحانیون به میدان آمدند و توانستیم اقدامات خوبی برای ضدعفونی شهر بهبهان انجام دهیم.

وی در ادامه بیان کرد: طلاب و روحانیون بهبهانی در قالب گروه جهادی گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان توانستند نقاط مختلف شهر را ضدعفونی کنند.

مسئول گروه جهادی گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان در ادامه عنوان کرد: برای کار ضدعفونی تجهیزاتی را خودمان خریداری کردیم که در این راستا اقدامات خوبی در سطح شهر بهبهان تا کنون انجام شد.

بهبهانی خاطرنشان کرد: پایانه مسافربری، مسکن مهر، واحدهای آپارتمانی، معابر و خیابان های سطح شهر از جمله نقاطی است که توسط اعضای گروه جهادی گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان بر علیه بیماری کرونا ضدعفونی شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 86683

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب