سال جهش تولید سالی خوش قدم برای ایرانی هاست

در حالی سال ۱۳۹۹ را آغاز کردیم که دنیا درگیر بحران شیوع بیماری کرونا و تبعاتش است. بسیاری از کسب و کارها تعطیل ویا نیمه تعطیل شده و بازارهای بورس جهانی وداخلی بشدت اسیب های جدی دیده است.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ در حالی سال 1399 را آغاز کردیم که دنیا درگیر بحران شیوع بیماری کرونا و تبعاتش است. بسیاری از کسب و کارها تعطیل ویا نیمه تعطیل شده و بازارهای بورس جهانی وداخلی بشدت اسیب های جدی دیده است. بسیاری از مردم از وضعیت اقتصادی ناراضی و گلایه مندند اما دراین بین افرادی که کسب و کارهای انلاین راه اندازی کرده و ازاین محل ارتزاق می کردند این روزها فرصتی برای نشان دادن خود ومعرفی برندهایشان یافته اند و ازاین رهگذر هم درامدهای خوبی کسب می کنند.

 نامگذاری سال 99 بنام جهش تولید را علیرغم مشکلات پیش آمده باید به فال نیک گرفت، چرا که از هم اکنون بسیاری از افراد و گروههای مردم نهاد و تشکلهای خصوصی بصورت خودجوش و مشارکتی در حال تولید ماسک، ژل های ضدعفونی و تولید الکل هستند و بشدت نیازمند حمایت های مادی و معنوی دولت و دستگاه های اجرایی تا بتوانند تولیدات خودرا انبوه سازی نموده و وارد بازار ها نمایند و ازاین محل درامدهای خوبی کسب نمایند.

تولید ملی زمانی اتفاق می  افتد که هر کس از خودش و خانواده اش شروع کند؛ با تولید و حتی دوخت ودوز یک لباس ، کاشت یک درخت و انواع میوه وسبزی حتی در حیاط و بالکن منازل؛ تهیه آپ های تفننی وسرگرمی ، ورزش و بورس و معرفی کالاها و خدمات مورد نیاز جامعه و صدها کار دیگر که با اندکی فکر و درایت و انرژی مثبت می توان اینهارا طراحی و تهیه و تولید کرد وبه نوعی در این آشفته بازار تولید را جهش داد.

 انها که در خانه نشسته اند و در انتظار میز کار و صندلی گردان هستند بدانند که دیگر زمان اینگونه کارها سرامده و امروز دنیا به دنبالدور کاری و راه اندازی کسب و کارهای انلاین و خرید وفروش های اینترنتی است و باید برای ایجاد دولت الکترونیک برنامه ریزی کرد و نه رفتن و امدن از اداره وشرکت و ...

امروز فرصت خوبی است که تهدید بوجود امده به یک فرصت اقتصادی عالی تبدیل کنیم ؛ با معرفی کالاها و خدماتو تولیدات خودمان به افرادی که نیازمند این خدمات هستند می توان به اینده رونق اقتصادی در کشور امیدوار شد.

فقط نیازمند اندکی همت و اندیشه بلند هستیم که باید یاعلی گویان کارر ا شروع کنیم.

در تمامی استان ها صنایع دستی و هنرهای اصیل و بومی مهجور و گمنام هستند و بشدت نیازمند معرفی در کشور و حتی در خارج از کشور می باشند که می توان با راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی ویا سایت به معرفی و خرید وفروش انواع کالاهای تولیدی داخل پرداخت و با اندیشیدن به کالای ایرانی راه واردات کالاهای لوکس و غیرضروری را به کشور بست.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱:۴۳

شناسه خبر: 86732

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب