فولاد هرمزگان۵۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشک خبرگزاری علم و فناوری - فولاد هرمزگان۵۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی کمک کرد
در راستای حمایت از سلامت استان هرمزگان

فولاد هرمزگان۵۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی کمک کرد

شرکت های تولیدی هم درراستای مسئولیت های اجتماعی خود پیشقدم شدند.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ فرزادارزانی مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان در گفت و‌گو‌با خبرنگار ما دربندرعباس ضمن اظهار تاسف از شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: فولاد هرمزگان در لحظات سخت در کنار مردم استان است .

وی ضمن تشکر و حمایت از اقدام های صورت گرفته درجلوگیری ازشیوع بیشتر کروناویروس دراستان هرمزگان، خاطرنشان کرد:فولاد هرمزگان در راستای مسئولیتهای اجتماعی وهمیاری بااستانداری هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکی درجهت کنترل بهتر شیوع ویروس کرونا و بهبودی بیماران مبتلا به این بیماری مبلغ ۵۰ میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز بیماران کروناویروس  اختصاص داده است.

ارزانی همچنین  به اقدامات پیشگیرانه فولاد هرمزگان در مقابله با شیوع ویروس کرونادر سطح شرکت اشاره کرد و‌گفت: افزایش آگاهی از طریق پورتال سازمانی، شبکه های اجتماعی و پخش پمفلت های آموزشی، تعطیلی رستورانها، ضدعفونی کردن و گندزدایی  ناوگان حمل و نقل و ساختمان ها، تب سنجی از پرسنل هنگام ورود به شرکت، کاهش زمان حضور نیروهای ستاد، غیر فعال کردن اثر انگشت و الزام‌پرسنل در استفاده از کارت،  لغو ماموریت ها، اعطای مرخصی به پرسنل دارای علائم سرماخوردگی، کاهش زمان حضور پرسنل و تعطیلی پرسنل ستادی از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین از جمله اقداماتی است که تا کنون انجام پذیرفته است.

مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: تاکنون در تمامی مشکلات پیش آمده دراستان از سیل ، زلزله وشیوع بیماری و ... پیشقدم بوده وسعی کرده ایم در راستای مسئولیت های اجتماعی که برعهده مان است به بهداشت و سلامت هموطنان مان در حد توان کمک کنیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷:۵۵

شناسه خبر: 86735

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب