۲۴۰ بسته بهداشتی و معیشتی بین نیازمندان کوی ملت تو خبرگزاری علم و فناوری - ۲۴۰ بسته بهداشتی و معیشتی بین نیازمندان کوی ملت توزیع شد
مدیرمجموعه فرهنگی مذهبی مکتب الزهرا(س)

۲۴۰ بسته بهداشتی و معیشتی بین نیازمندان کوی ملت توزیع شد

حجت الاسلام باوقار از توزیع ۲۴۰ بسته بهداشتی و معیشتی همزمان با شب عید نوروز بین نیازمندان کوی ملت خبرداد و گفت: این اقدام در راستای کمک به تحقق شعار در خانه بمانیم صورت گرفته است.

حجت الاسلام « احمدرضا باوقار »، مدیرمجموعه فرهنگی مذهبی مکتب الزهرا(س) در گفتگو با خبرنگار ما در بندرعباس اظهار کرد: مجموعه مکتب الزهرا(س) متشکل از کانون فرهنگی هنری، بسیج، مرکز نیکوکاری و گروه رسانه مسجد امام رضا(ع) کوی ملت، در اقدامی جهادی، بسته های بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا و بسته معیشتی ارزاق تهیه و بین ایتام و نیازمندان محله توزیع کرد.

وی افزود: در مجموع 120 بسته بهداشتی شامل مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، صابون، دستکش و ... و همچنین 120 بسته مواد غذایی شامل گوشت قرمز، برنج، حبوبات، ماکارونی و سویا، رب گوجه و روغن تهیه و توزیع شد.

خرید بسته از محل حمایت های مردم

مدیرمجموعه فرهنگی مذهبی مکتب الزهرا(س) با بیان اینکه هزینه خرید این بسته ها از محل حمایت های مردمی و خیرین تامین شد، عنوان کرد: این بسته ها شب عید نوروز امسال توسط گروه جهادی این مجموعه در مناطق کمتر برخوردار کوی ملت به نیازمندان اهدا شد.

باوقار، همچنین به تشریح برنامه های کرونایی این مجموعه پرداخت و گفت: طرح کوچه به کوچه یکی از این برنامه هاست که دو گروه 10 نفره از جوانان مسجد امام رضا(ع) با همکاری سپاه و آتش نشانی از در قالب این طرح کوچه ها و خیابان های محله را ضدعفونی می کنند.

وی از طرح خونه به خونه به عنوان یکی دیگر از برنامه ها یاد کرد و افزود: افرادی که به دلایل مختلف توان ضدعفونی خانه ها و منازلشان را نداشتند، تیم جهادی مجموعه مکتب الزهرا(ع) این منازل و مغازه ها را ضدعفونی می کند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷:۲۸

شناسه خبر: 86736

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب