خبرگزاری علم و فناوری

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

جهش تولید فقط در حد شعار باقی نماند/ضرورت اهتمام مسئولان برای تحقق شعال سال

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: حرکت برای تحقق شعار سال ۱۳۹۹ یک امر ضروری برای کشور است و می طلبد که همه ما در این مسیر گام برداریم زیرا نباید جهش تولید فقط در حد شعار باقی نماند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود در روز جمعه یکم فروردین ماه، سال 1399 را سال جهش تولید نامگذاری کردند.

این نامگذاری بر اساس یک سنت چندین ساله از سوی رهبر معظم انقلاب و با اهداف کلان برای کشور ایران نامگذاری شده است.

مسئولان برای تحقق شعار سال 1399 اهتمام ویژه ای داشته باشند

به همین منظور به سراغ عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان رفتیم تا در این ارتباط گفت و گوی کوتاهی داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: فرا رسیدن بهار طبیعت و سال نو را به همه هموطنان ایرانی به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، بسیجیان و همه آنها که دلشان برای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی می تپد تبریک و شادباش می گویم.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: از خداوند متعال می خواهیم سال 1399 سالی پر از نشاط، تعالی، پیشرفت، سربلندی و بهروزی برای همه هموطنان عزیزمان باشد و بتوانیم با کمک یکدیگر مشکلات کشور را یکی پس از دیگری حل کنیم.

بابااحمدیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 1399 از سوی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: فرمانده معظم کل قوا هر ساله با توجه به شرایط کشور شعار آن سال را انتخاب می کنند که امسال نیز سال «جهش تولید» نامیده شد.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان تصریح کرد: نامگذاری هایی که از سوی رهبر معظم انقلاب انجام می شود همگی از پشتوانه علمی و به اقتضای شرایط کشور است که ضرورت دارد مسئولان برای تحقق شعار سال 1399 اهتمام ویژه ای داشته باشند.

بازنگری در قوانین تولید ضروری است

وی در ادامه تاکید کرد: حرکت برای تحقق شعار سال 1399 یک امر ضروری برای کشور است و می طلبد که همه ما در این مسیر گام برداریم زیرا نباید جهش تولید فقط در حد شعار باقی نماند.

بابااحمدیان جهش تولید را یک شعار جهادی توصیف کرد و گفت: برای تحقق این شعار پرمعنا همگی باید با یک جهاد مثال زدنی به میدان بیاییم تا بتوانیم گام های موثری در این زمینه برداریم.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان یادآور شد: امیدواریم که مسئولان، مدیران و دست اندرکاران نهادهای گوناگون به میدان بیایند تا شعار سال 1399 یعنی جهش تولید به نحو احسن محقق شود.

وی تاکید کرد: نهادهای دولتی مرتبط با تولید باید در ارتباط با قوانین خود یک بازنگری کنند تا موانع سد راه تولید و جهش تولید در کشور برداشته شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 86758

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب