۲۸۱ خوزستانی کرونا را زمین ‌گیر کردند/ ترخیصی ها ب خبرگزاری علم و فناوری - ۲۸۱ خوزستانی کرونا را زمین ‌گیر کردند/ ترخیصی ها بیش از دو برابر بستری ها
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

۲۸۱ خوزستانی کرونا را زمین ‌گیر کردند/ ترخیصی ها بیش از دو برابر بستری ها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان خوزستان تا روز دوشنبه چهارم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ تعداد ۲۸۱ نفر از افرادی که در بیمارستان بستری شده بودند کرونا را شکست دادند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، بعد از شناسایی نخستین افراد مبتلا به بیماری کرونا آما کلی بیماران به صورت روزانه از سوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام می شود.

بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان های گوناگونی در استان خوزستان هستند که شهرستان اهواز همچنان صدرنشین است.

در همین ارتباط دکتر علی احسان پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا را در استان خوزستان اعلام کرد و مطالبی را در این زمینه ارائه داد.

در این زمینه سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: تا کنون 474 نفر مبتلای قطعی به بیماری کروناویروس در استان خوزستان شناسایی شدند که تحت درمان قرار گرفتند.

وی در ادامه بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان خوزستان شناسایی شدند که در نقاط مختلف هستند.

دکتر احسان پور آمار مبتلایان به بیماری کرونا را به تفکیک شهرستان اعلام کرد و گفت: اهواز ۱۶ مورد، دزفول 3 مورد، بهبهان، رامهرمز، شوشتر و ماهشهر هر کدام دو مورد و شهرستان ‌های باوی، کارون و مسجدسلیمان هر کدام یک مورد ابتلا داشته‌اند.

با تلاش شبانه روزی خادمان مردم در حوزه سلامت، از ابتدای شیوع کرونا در استان خوزستان تا روز دوشنبه چهارم فروردین ماه سال 1399 تعداد 281 نفر از افرادی که در بیمارستان بستری شده بودند کرونا را شکست دادند و بهبود یافتند.

دکتر احسان پور در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: خوشبختانه این 281 نفر با بهبودی حالشان کرونا ویروس را شکست دادند که این مسئله سبب شد این افراد از بیمارستان مرخص شوند و به خانه های خود بازگردند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پایان سخنان خود تصریح کرد: هم اکنون 132 بیمار مبتلا به بیماری کرونا در سطح استان خوزستان در بیمارستان بستری هیتند و تحت درمان قرار دارند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰:۵۳

شناسه خبر: 86765

کلید واژه‌ها:
کرونا ویروس کرونا در ایران جلو گیری از شیوع ویروس کرونا کرونا را شکست می‌دهیم ویروس کرونای جدید کرونا در خوزستان کرونا در اهواز کرونا در هندیجان کرونا در امیدیه کرونا در اندیمشک کرونا در رامشیر کرونا در کارون کرونا در گتوند کرونا در اندیکا کرونا در شادگان کرونا در مسجدسلیمان کرونا در ماهشهر کرونا در شوشتر کرونا در آبادان کرونا در خرمشهر کرونا در بهبهان کرونا در باوی کرونا در باغملک شکست ویروس کرونا کرونا در شوش کرونا در ایذه کرونا در قلعه تل کرونا در استان خوزستان کرونا در دزفول کرونا در رامهرمز کرونا در حمیدیه کرونا در دشت آزادگان کنترل و درمان بیماری کرونا تهدید کرونا کرونا در آغاجاری اهواز شهرستان اهواز شهر اهواز دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دانشگاه علوم پزشکی اهواز دانشگاه جندی شاپور اهواز دکتر علی احسان پور دکتر علی احسان پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز علی احسان پور خوزستان استان خوزستان خبرگزاری علم و فناوری خوزستان خبرگزاری علم و فناوری استان خوزستان
دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب