خبرگزاری علم و فناوری

بازدید نماینده منتخب مردم قیروکارزین و فرمانده سپاه از کارگاه جهادی تولید ماسک در شهر قیر؛

تولید روزانه ۲هزار ماسک در کارگاه بسجیان شهر قیر

نماینده منتخب مردم قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی با هیئت همراه از روند و نحوه تولید ماسک در چند کارگاه جهادی در شهرستان قیروکارزین از جمله کارگاه جهادی دیبا در شهر قیر بازدید به عمل آوردند .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قیروکارزین، نماینده منتخب مردم قیروکارزین با هیئت همراه از روند و نحوه تولید ماسک  چند کارگاه جهادی در شهرستان قیروکارزین از جمله کارگاه جهادی دیبا در شهر قیر که با همکاری بسیج سازندگی  و معاونت علمی پژوهشی سپاه قیروکارزین راه اندازی  شده است، بازدید به عمل آوردند  .

 

محمد مهدی فروردین در این بازدید با اشاره به مقابله همه جانبه با ویروس منحوس کرونا اظهار داشت: برای دفع این بلایا نیازمند یک عزم ملی هستم، دولت به تنهایی توان مقابله ندارد، باید با بسیج عمومی همه ظرفیت‌های مردمی را فعال کرد .

 

نماینده منتخب مردم قیروکارزین در مجلس شوراس اسلامی خاطرنشان کرد: از تمام دستگاه‌ها و نهادها، مسئولان و تک تک احاد مردم و به خصوص گروه‌های خودجوش جهادی و مردمی که بسیج شده اند با همه وجود قدر دانی می کنیم .

 

وی در خصوص روند توزیع ماسک تاکید کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که ماسک های تولید شده به دست مردم و به مراکز مورد نیاز از جمله مراکز درمانی  عرضه گردد .

 

گفتنی است کارگاه خیاطی دیبا با همکاری بسیج سازندگی سپاه قیروکارزین خط تولید ماسک با ظرفیت تولید 1500 ماسک راه اندازی شده که اکنون به همت شبانه روزی جوانان شهر روزانه  به تولید  2000  هزار ماسک رسیده است .

 

خبرنگار: فاضل رستمی

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۰:۰۰

شناسه خبر: 86813

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب