آغاز تولید شیلد محافظ صورت توسط طلاب بهبهان+تصاویر

مسئول گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان گفت: تولید شیلد توسط گروه جهادی طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بهبهان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، در این روزهایی که سراسر کشور درگیر ویروس منحوس کرونا است طلاب و روحانیون نیز همگام با مردم به میدان آمدند و اقداماتی را برای کمک به مردم و کادر پزشکی انجام دادند.

در همین راستا گروهی از طلاب و روحانیون شهر بهبهان در قالب گروه جهادی گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان نیز به میدان آمدند و کارگاه تولید شیلد محافظ صورت را راه اندازی کردند.

روح الله بهبهانی مسئول گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: طلاب و روحانیون بهبهان مانند دیگر اقشار مردم به میدان آمدند و اقدامات خوبی برای مبارزه با کرونا انجام دادند.

وی در ادامه بیان کرد: در همین راستا تولید شیلد توسط گروه جهادی طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بهبهان آغاز شد.

مسئول گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان با اشاره به نحوه کار عنوان کرد: کارگاه تولید شیلد محافظ صورت در حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بهبهان راه اندازی شد و طلاب و روحانیون در حال ساخت این کالای پزشکی هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: کارگاه تولید شیلد محافظ صورت در حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بهبهان از سه روز پیش فعالیت خود را آغاز کرد و قرار است این شیلدها در تعداد بالا تولید شوند.

بهبهانی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: شیلدهای محافظ صورت تولید شده توسط اعضای گروه جهادی سردار سرلشکر شهید مجید بقایی بهبهان برای استفاده در اختیار کادر درمانی، خدماتی و اداری در سطح بیمارستان های شهرستان قرار می گیرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰:۵۳

شناسه خبر: 86844

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب