رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز:

هموطنان باید توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند/بهداشت و درمان خط مقدم مواجهه با بیماری کرونا

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: هموطنان باید همچنان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و جز در مواقع ضروری از خانه خارج نشوند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، نشست اختصاصی پیرامون رزمایش قرارگاه جهادی پدافند زیستی جنوب نیروی زمینی سپاه با هدف گندزدایی و پاکسازی اماکن و معابر عمومی و انجام اقدامات مربوط به پدافند بیولوژیک در اهواز برگزار شد.

در این جلسه که در دفتر مدیریت مرکز بهداشت غرب اهواز برگزار شد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز، روسای مراکز بهداشت شرق و غرب اهواز، فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع)، اتاق اصناف و روسای برخی اتحادیه های صنفی، شهرداری و مدیران دستگاه ‌ها و ادارات دولتی حضور داشتند.

به میدان آمدن تمام ظرفیت ها برای شکست کرونا

در این جلسه دکتر مهرداد شریفی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز و رئیس کارگروه بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولیعصر (عج) از اقدامات پرسنل خدوم بهداشت و درمان تقدیر کرد.

وی در ادامه پرسنل بهداشت و درمان را خط مقدم مواجهه با بیماری کرونا معرفی کرد و از سایر دستگاه ها خواست به منظور مقابله با کرونا ویروس و تحقق شعار «کرونا را شکست می ‌دهیم» با تمام ظرفیت و توان اجرایی خود وارد میدان عمل شوند.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز در بخش دیگری از سخنان تصریح کرد: تحقق شعار «کرونا را شکست می ‌دهیم» نیازمند ارتقاء همکاری بین بخشی است و این همکاری جز در سایه تعامل و داشتن وجدان کاری و تعهد سازمانی صورت نمی پذیرد.

دکتر شریفی توصیه ‌هایی بهداشتی را بیان کرد و خواستار جدی گرفتن این توصیه ها توسط هموطنان گرامی و مردم خوزستان شد.

هموطنان جز در مواقع ضروری از خانه خارج نشوند

وی در همین زمینه تاکید کرد: مردم باید همچنان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و جز در مواقع ضروری از خانه خارج نشوند.

 رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز عنوان کرد: هموطنان عزیز با مشارکت خود در انجام این مهم به سلامت جامعه کمک کنند زیرا تهدید این ویروس هنوز همچنان وجود دارد.

دکتر شریفی در بخش پایانی سخنان خود از همکاری همه جانبه نیروهای سپاه و بسیج تقدیر و تشکر کرد.

آمادگی برای آموزش مقابله با کرونا

وی نیروهای سپاه و بسیج را فرصتی مناسب در راستای تحقق اهداف مبارزه با بیماری کرونا دانست و اظهار کرد: کارشناسان مرکز بهداشت غرب اهواز آمادگی کامل جهت ارائه هر گونه آموزش در زمینه مقابله با این بیماری به نیروهای سپاه را دارند.

در ادامه جلسه نیز فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) نیز آمادگی کامل نیروهای سپاه و بسیج در زمینه گندزدایی و پاکسازی معابر را اعلام کرد.

وی در ادامه همچنین از همکاری مرکز بهداشت غرب در زمینه ارائه آموزش‌ های لازم به نیروهای نظامی در زمینه گندزدایی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸:۰۰

شناسه خبر: 86851

کلید واژه‌ها:
دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب