آغاز رزمایش مدافعان سلامت در ‌آذربایجان شرقی با ۴ خبرگزاری علم و فناوری - آغاز رزمایش مدافعان سلامت در ‌آذربایجان شرقی با ۴هزار نیرو و ۲۰۰ خودروی ویژه

آغاز رزمایش مدافعان سلامت در ‌آذربایجان شرقی با ۴هزار نیرو و ۲۰۰ خودروی ویژه

عملیات اجرایی رزمایش بیولوژیک شهدای مدافعان سلامت با مشارکت ۴هزار نیرو و ۲۰۰ خودروی ویژه در محل میدان صبحگاه سپاه عاشورا آذربایجان شرقی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی،‌عملیات این رزمایش توسط قرارگاه منطقه‌ای عاشورای نیروی زمینی سپاه با اعلام رمز «یا ابا عبدالله الحسین» در تبریز و برخی از شهرهای استان آغاز  گردید.

200 وسیله نقلیه ویژه گندزدایی و ضدعفونی اعم از خودروهای درخش، خودروهای آتش نشانی و موتورسیکلت در رزمایش بیولوژیک شهدای مدافعان سلامت در تبریز بکار گرفته شده‌اند و 4 هزار نفر از بسیجیان در این عملیات حضور فعال دارند.

سردار عابدین خرّم در شروع  رزمایش بیولوژیک شهدای مدافعان سلامت آذربایجان شرقی گفت: تمام پاسداران و بسیجیان در کنار کادر درمانی همراه و خادم مردم هستند تا این بیماری را ریشه کن کنیم.

فرمانده سپاه عاشورا رفع آلودگی‌های زیستی را از اقدامات این رزمایش که کل سطح شهر تبریز و دیگر شهرهای استان که رزمایش در آنها اجرا می‌شود؛ دانسته و از مردم خواست به تذکرات بیان شده عمل کنند تا بتوانیم اولین استانی باشیم که این ویروس را ریشه کن می کنیم.

زمان انتشار: شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱:۱۹

شناسه خبر: 86880

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب