قصه مظلومیت شهدای مدافع حرم خبرگزاری علم و فناوری - قصه مظلومیت شهدای مدافع حرم

قصه مظلومیت شهدای مدافع حرم

قصه شهدای مدافع حرم قصه دلتنگی و مظلومیت است، شهدای مدافع حرم و شهدای مبارزه با کرونا هر دو از حق حیات و زندگی خود گذشتند، مدافعان حرم حق حیات خود را تقدیم امنیت این کشور کردند و شهدای خدمت زندگی خود را تقدیم سلامت شهروندان نمودند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، این روزها لباس سربازان وطن سفید شده و تک تک ما باید قدردان جامعه پزشکی و پرستاری باشیم که در خط مقدم مبارزه علیه ویروس کرونا نبرد می‌کنند.

این روزها جامعه پزشکی و پرستاری کشورمان با فداکاری و از جان گذشتگی خود محبوب‌ترین قشر جامعه هستند که برای سلامتی من و شما سختی‌های زیادی را به جان خریده‌اند.

پرستاران و پزشکانی که بیشتر از یک ماه است خانواده خود را ندیده‌اند. دلتنگی‌های فرزندان برای دیدن پدر و مادر پزشک و پرستار خود تمامی ندارد و شب‌ها بدون شنیدن صدای پدر و مادر خود به خواب می‌روند.

آنها در اوج تحریم‌هایی که از سوی نظام سلطه بر ما تحمیل شده است در میدان نبرد حضور یافته‌اند و اکنون وظیفه هر کدام از ماست تا با رعایت نکات بهداشتی و لغو سفرهای نوروزی و در خانه ماندن به آنها کمک کنیم تا قطع کننده زنجیر کرونا باشیم.

وقتی فداکاری جامعه پزشکی و پرستاری را می‌بینم یاد فداکاری، ایثار و از جان گذشتگی شهدای مدافع حرم می‌افتم. اگر خط مقدم پزشکان و پرستاران بیمارستان‌ها هستند تا این ویروس منحوس واگیردار را در بیمارستان‌ها کنترل کرده و اجازه پیشروی به سایر اقشار جامعه را ندارند خط مقدم مدافعان حرم نیز سوریه و عراق بود.