امشب، پخش مستقیم برنامه (live) ویژه ایام نوروز از خبرگزاری علم و فناوری - امشب، پخش مستقیم برنامه (live) ویژه ایام نوروز از حرم مطهر امامزاده حضرت سلطان امیراحمد (ع) کاشان
با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان و شهرستان کاشان؛

امشب، پخش مستقیم برنامه (live) ویژه ایام نوروز از حرم مطهر امامزاده حضرت سلطان امیراحمد (ع) کاشان

با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان و شهرستان کاشان، امشب، پخش مستقیم برنامه (live) ویژه ایام نوروز از حرم مطهر امامزاده بزرگوار حضرت سلطان امیراحمد (ع) کاشان از ساعت ۲۰:۱۵ در اینستاگرام برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، پخش مستقیم برنامه (live)  ویژه ایام نوروز از حرم مطهر امامزاده بزرگوار حضرت سلطان امیراحمد علیه السلام کاشان، امروز یکشنبه 10 فروردین ماه 1399 از ساعت 20:15 در اینستاگرام به آدرس:  https://instagram.com/soltanamirahmad?igshid=5qehhvfabwzv با اجرای آقای مصطفی گیوی برگزار می شود.

موضوع این برنامه که با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان و بسیج اساتید شهرستان کاشان برگزار می شود، گفتگوی خانواده است و غلامرضا حسنی مقدم مسئول بسیج اساتید کاشان پیرامون تقویت اعتماد به نفس؛ راهکاری برای مقابله با کرونا در دوران حضور در خانه گفتگو خواهد کرد.

در این گفتگو شما در کنار اهمیت رعایت بهداشت فردی؛ با نقش اعتماد به نفس در مقابله با کرونا و همچنین عواملی که اعتماد به نفس را کاهش می دهد؛ آشنا خواهید شد.

لازم به ذکر است پخش مستقیم برنامه (live) با مدیحه سرائی آقای سید جواد حسینی نیز همراه خواهد بود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹:۰۳

شناسه خبر: 86903

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب