شهادت آتش نشان اهوازی در راه مبارزه با کرونا+تصاویر خبرگزاری علم و فناوری - شهادت آتش نشان اهوازی در راه مبارزه با کرونا+تصاویر
مسئول روابط عمومی آتش نشانی اهواز خبر داد

شهادت آتش نشان اهوازی در راه مبارزه با کرونا+تصاویر

مسئول روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز گفت: یک آتش نشان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز در راه مبارزه با کرونا به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان خوزستان، این روزهای که بیماری کرونا در همه جای کشور منتشر شده و افراد زیادی به آن مبتلا شدند علاوه بر پزشکان و پرستاران نیروهای آتش نشانی نیز پای کار هستند و اقداماتی را برای مقابله با این بیماری انجام می دهند.

کار گندزدایی و ضدعفونی خیابان ها، محلات و معابر شهرها از جمله اقداماتی است که از سوی آتش نشانی در نقاط مختلف کشور انجام می شود.

در همین راستا سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز کار گندزدایی و ضدعفونی خیابان ها، محلات و معابر به صورت مرتب با کمک نیروهای مردمی و آتش نشانان انجام می دهد.

یونس حمیدی یکی از آتش نشانان جوان اهوازی است که در این مدت مخلصانه و مرتب پای کار بود و برای گندزدایی و ضدعفونی خیابان ها، محلات و معابر اقدامات زیادی را انجام داد.

این جوان اهوازی در هنگام خدمت به مردم به بیماری کرونا مبتلا شد و پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان به شهادت رسید.

در همین ارتباط مسعود حق شناس مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان خبر شهادت آتش نشان اهوازی را تایید کرد.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز گفت: شهید یونس حمیدی از آتش نشانان آتش نشانی اهواز است که در هنگام خدمت به مردم و همشهریان اهوازی به بیماری کرونا مبتلا شد و به شهادت رسید.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰:۳۰

شناسه خبر: 86911

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب