راهیابی۷۳ دانش آموزان هرمزگانی به مرحله دوم المپیا خبرگزاری علم و فناوری - راهیابی۷۳ دانش آموزان هرمزگانی به مرحله دوم المپیادهای علمی کشور
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

راهیابی۷۳ دانش آموزان هرمزگانی به مرحله دوم المپیادهای علمی کشور

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی، ۷۳ نفر از دانش آموزان هرمزگانی، به مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزان (مرحله اول کشوری ) راه پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، موسی دادی زاده سرخائی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار ما  با بیان اینکه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی به صورت هماهنگ کشوری در بهمن ماه 98 برگزار شد، اظهارداشت: در مرحله اول کشوری تعداد یک هزار و 567 دانش آموز پسر و دختر هرمزگانی در 12 رشته علمی مشارکت داشتند.
وی اضافه کرد: 23 نفر در رشته ریاضی،  8 نفر المپیاد ادبی، سه نفر اقتصاد و مدیریت، 11 نفر در زیست شناسی ، دو نفر در تفکر و کارآفرینی، سه نفر در علوم زمین، سه نفر در سلول های بنیادی، چهار نفر در شیمی، سه نفر در فیزیک، 10نفر در کامپیوتر و سه نفر نیز در رشته نجوم به مرحله دوم کشوری راه پیدا کرده اند.
دادی زاده ادامه داد: دانش آموزان قبول شده این مرحله از آموزش و پرورش نواحی یک و دو بندرعباس، میناب، بندرلنگه، کیش، شهاب، خمیر و پارسیان می باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: آزمون مرحله دوم  احتمالا در خردادماه 1399 به صورت متمرکز در مرکز استانها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱:۳۹

شناسه خبر: 86915

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب