از سوی پایگاه علمی صورت گرفت

اهدای بسته های غذایی به خانواده های محروم هفتگل

پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی بسته های غذایی بین خانوارهای مستضعف شهرستان نفتخیز هفتگل توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، به منظور حمایت از خانوارهای بی بضاعت شهرستان هفتگل، بسته های غذایی اهدایی پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی آنها توزیع شد.

این بسته‌ های اهدایی از سوی پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی واقع در مسجد جوادالائمه (ع) کوب حزب الله هفتگل آماده شد و در اختیاز خانوارها قرار گرفت.

برنج، روغن، گوشت، مرغ، کنسرو، تن ماهی و شیر از جمله اقلامی است که در بسته ‌های اهدایی پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی شهرستان هفتگل وجود دارد.

امرالله مددی مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان هفتگل در ارتباط گفت: این بسته های غذایی به همت بسیجیان پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی تدارک دیده شد.

وی که در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان سخن می گفت عنوان کرد: به همت پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی این بسته ها همزمان با عید نوروز در اختیار خانواده های نیازمند قرار گفت.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان هفتگل در ادامه بیان کرد: پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی واقع در مسجد جوادالائمه (ع) کوب حزب الله شهر هفتگل قرار دارد و به فعالیت می پردازد.

مددی خاطرنشان کرد: همچنین پیش از این نیز به منظور حمایت از خانوارهای بی بضاعت، نوشت ‌افزارهای اهدایی پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی بین دانش آموزان شهرستان نفتخیز هفتگل توزیع شد.

وی اضافه کرد: کیف، کوله پشتی، دفتر، مداد و خودکار از جمله اقلامی است که در بسته ‌های اهدایی پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی شهرستان هفتگل وجود داشت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹:۲۷

شناسه خبر: 86925

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب