مسئول موکب احباب الرضا(ع) زنجان:

هدف ما فقط خدمت به مردم است

میثم اشرفی با بیان اینکه هدف ما فقط خدمت به مردم است گفت: ضد عفونی و گند زدایی معابر شهری را شروع کرده ایم و امروز در فاز های بعدی همان کار را ادامه خواهیم داد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از زنجان، گروه جهادی احباب الرضا در راستای پیشبرد و عملیاتی کردن توصیه های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و منویات مقام معظم رهبری، از هفته اول با ساماندهی نیروی انسانی خود به مقابله با کرونا ویروس رفتند.

مسئول موکب احباب الرضا به اهمیت موضوع خدمت رسانی به مردم اشاره کرده کرده و ادامه داد: برای ریشکن کردن این ویروس منحوس تمام امکانات در اختیار خود را بسیج کرده و با فراخوانی عمومی، مجاهدان گمنام سلامت را دعوت به همکاری کرده ایم.

میثم اشرفی با بیان اینکه این گروه فعالیت های خود را از هفته اول شیوع کرونا ویروس شروع کرده است ابراز کرد: فاز اول عملیات ما گند زدایی و ضد عفونی کردن معابر و محلات شهری با رویکرد محلات محلات کم برخوردار بوده و با مراجع ذی ربط رایزنی های لازم را انجام داده ایم.

وی افزود: کلیه فعالیت های ما به صورت شبانه و با جدید ترین و به روز ترین امکانات و ماشین آلات ضد عفونی صورت می گیرد که کماکان ادامه دارد و تا پایان این ویروس منحوس در کنار مردم خواهیم بود و از فعالیت های خود دست نخواهیم کشید.

مسئول موکب احباب الرضا با دعوت از مردم جهت در خانه ماندن و پیوستن به این پویش مبارک عنوان کرد: در خانه ماندن مردم یکی از بهترین کار ها جهت کمک به فعالین حاضر در صحنه و به سلامت خود مردم است تا اینکه به یاری خداوند داروی این ویروس توسط محققان کشف شود.

میثم اشرفی با بیان اینکه از امروز فاز دوم عملیات خود را در زمینه آغاز خواهیم کرد، گفت: موکب احباب الرضا فاز دوم عملیات را با ضد عفونی کردن مجتمع های پرجمعیت خواهد بود و برای فاز های بعدی نیز برنامه داریم که گام به گام پیش خواهیم رفت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵:۰۰

شناسه خبر: 86928

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب