سپاه تمام قد در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده اس خبرگزاری علم و فناوری - سپاه تمام قد در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده است/۸۰۰ گروه جهادی در حال پاکسازی معابر
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛

سپاه تمام قد در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده است/۸۰۰ گروه جهادی در حال پاکسازی معابر

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: لباس سپاه در مقابله با دشمن رنگ خون می گیرد و گاهی در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی باید لباسمان خاکی شود و امروز نیز در میدان مقابله با بیماری و جنگ بیولوژیک، لباسمان بوی الکل و مواد ضدعفونی می دهد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ، سردار علی محمد اکبری فرمانده قمربنی هاشم علیه السلام  گفت: وظیفه ذاتی سپاه و بسیج حفظ انقلاب و دستاوردهای آن است و برای مقابله با هر نوع تهدیدی باید آمادگی کافی را  داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: لباس سپاه  در مقابله با دشمن رنگ خون می گیرد و گاهی در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی باید لباسمان خاکی شود و امروز نیز در میدان مقابله با بیماری و جنگ بیولوژیک، لباسمان بوی الکل و مواد ضدعفونی می دهد.

 سردار اکبری خاطرنشان کرد:با همدلی و همراهی آحاد مردم و مسئولین  از این جنگ بیولوژیک نیز به فضل الهی پیروز می شویم.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی نقاط آلوده شهرستان ها و نقطه گذاری آنها و سوق دادن توجه مسئولین بهداشت به منظور کنترل بیماری الزامی است.

فرمانده  سپاه استان قطع زنجیره بیماری را  مستلزم به ماندن در خانه  و رعایت توصیه های بهداشتی مسئولین دانست.  

اکبری ادامه داد: اجرای کامل مفاد تفاهم نامه بسیج با مراکز بهداشت و درمان و انجام  غربالگری کامل  سلامت و توجه ویژه به اجرای طرح مطهر که مورد مطالبه فرماندهی کل سپاه است الزامی است.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام، با تقدیر از فرماندهان ، گروه های جهادی و اصحاب رسانه ، امیدآفرینی برای مردم و انعکاس اقدامات مسئولین بهداشت و درمان و گروه های جهادی و نیروهای مسلح و بسیجیان را در همین راستا ضروری دانست.
 

وی بیان داشت: پاسداران و  بسیجیان سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) از همان ابتدای ورود ویروس کرونا به استان چهارمحال و بختیاری در قالب گروه های جهادی، مردمی، هیئات های مذهبی در زمینه تامین اقلام بهداشتی اقدامات موثری را انجام داده اند.

وی با اشاره به اینکه 800 گروه جهادی در دو هزار نقطه استان  در حال پاکسازی و ضد عفونی معابر هستند تصریح کرد:  گروه های جهادی به طور مداوم در حال پاکسازی معابر هستند.

سردار اکبری افزود:  کارگاه های تولید ماسک با حضور گروه های جهادی فعالیت مستمر دارند.


فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) اذعان کرد: همه ما باید به توصیه های بهداشتی عمل کرده و در خانه بمانیم تا بتوانیم زنجیره این بیماری را قطع کنیم.

سردار اکبری به نقش رسانه ها در مبارزه با کرونا ویروس نیز اشاره کرد و گفت: رسانه ها می توانند با آمار و اطلاعات صحیح امید آفرینی را به جامعه تزریق کنند.

وی با اذعان بر اینکه در این برهه نباید دل به دلسوزی های بیجا دشمنان بست گفت: نباید به پزشکانی که بدون مرز وارد کشور ما می شوند اعتماد کرد.

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰:۱۸

شناسه خبر: 86945

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب