مهمترین وظیفه اجتماعی هر فرد ایرانی برای شکست کرون خبرگزاری علم و فناوری - مهمترین وظیفه اجتماعی هر فرد ایرانی برای شکست کرونا، در خانه ماندن است
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر؛

مهمترین وظیفه اجتماعی هر فرد ایرانی برای شکست کرونا، در خانه ماندن است

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت:آنچه می‌توان به عنوان توصیه اکید اشاره کرد تقاضا از هم استانی‌های عزیز برای ماندن در خانه است، این مهمترین وظیفه اجتماعی هر فرد ایرانی برای شکست کروناست.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ آمار رسمی مبتلایان به کرونا ویروس در استان بوشهر تا به امروز، 97 نفر اعلام شده است که این تعداد 79نفر بهبود یافته و6نفر فوتی و 12نفر بستری هستند.

دکتر مرادعلی  فولادوند، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: خوشبختانه استان بوشهر از جمله استان‌هایی است که تا کنون شیوع ویروس کرونا در آن وارد مراحل بحرانی نشده است و این هم در وهله اول ناشی از مراعات نکات بهداشتی و بخصوص پویش مردمی در خانه ماندن از طرف مردم فهیم این استان است.

وی افزود: دلایل دیگر آن هم برمی‌گردد به  اقدامات به موقع و وسیع حوزه سلامت استان بخصوص دانشگاه علوم پزشکی با همکاری بیمارستان‌های نیروهای مسلح بوده است، اگر در روزهای آینده طرح فاصله گذاری اجتماعی با دقت ادامه یابد و مردم هم همکاری لازم داشته باشند، زودتر شاهد خاتمه یافتن این اپیدمی خواهیم بود.

فولاوند ضمن اشاره به  اقدامات انجام شده توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گفت:  ما ضمن استقرار نیروهای خود در مبادی ورودی استان و در کنار نیروهای هلال احمر به امر تریاژ مسافرین پرداخته، همچنین نیروهای بسیج جامعه پزشکی در تمام بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی به کمک سایر نیروهای حوزه سلامت خدمات مختلفی در امر غربالگری، آموزش و درمان بیماران ارائه می‌دهند.

این مقام مسئول اظهار داشت: طرح بسیج ملی غربالگری کرونا در استان و با بکار گیری هزاران نفر از نیروهای بسیج سپاه امام صادق (ع) با قدرت ادامه دارد که اگر مردم عزیز استان همچنان امر مهم در خانه ماندن را مراعات نمایند موجب قطع زنجیره انتقال بیماری خواهند شد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت:آنچه می‌توان به عنوان توصیه اکید اشاره کرد تقاضا از هم استانی‌های عزیز برای ماندن در خانه است، این مهمترین وظیفه اجتماعی هر فرد ایرانی برای شکست کروناست.

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۳:۵۶

شناسه خبر: 86958

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب