کنترل ورودی های چغامیش توسط بسیجیان+تصاویر خبرگزاری علم و فناوری - کنترل ورودی های چغامیش توسط بسیجیان+تصاویر
به منظو مقابله با کرونا انجام شد

کنترل ورودی های چغامیش توسط بسیجیان+تصاویر

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت اباالفضل العباس (ع) چغامیش از کنترل ورودی های این منطقه توسط بسیجیان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، به منظور کنترل بیماری کرونا و مقابله با این ویروس منحوس اقداماتی توسط بسیجیان در سراسر کشور انجام شد.

در استان خوزستان میز بسیجیان به میدان آمدند و اقداماتی از قبیل گندزدایی، ضدعفونی، تب سنجی و کنترل ورودی های شهرهای گوناگون را انجام دادند.

در منطقه چغامیش نیز بسیجیان به همراه دیگر نیروها اقدامات خوبی را انجام دادند که کنترل ورودی های این منطقه از جمله فعالیت های صورت گرفته است.

در همین زمینه حسین آل کثیر فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت اباالفضل العباس (ع) چغامیش در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه با کمک بسیجیان توانستیم کارهای خوبی را در چغامیش انجام دهیم.

وی بیان کرد: آموزش چهره به چهره دستورات بهداشتی برای مردم از جمله کارهای مهمی است که از سوی بسیجیان برای مقابله با کرونا انجام می شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت اباالفضل العباس (ع) چغامیش در توضیح این برنامه گفت: بسیجیان منطقه در بازار، کوچه و خیابان نکات بهداشتی ضروری برای پیشگیری از بیماری کرونا به مردم، مغازه داران و اصناف آموزش می دهند

وی اضافه کرد: همچنین گندزدایی مکان های عمومی، خیابان ها و معابر از دیگر اقداماتی است که توسط بسیجیان برای مقابله با کرونا انجام شد.

آل کثیر همچنین یادآوری نکات بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا به اهالی و مغازه دارن با همکاری دهیاری و بسیج پایگاه امام حسین(ع) در روستای دهنو چغامیش انجام شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت اباالفضل العباس (ع) چغامیش تصریح کرد: همچنین کنترل ورودی های این منطقه از جمله فعالیت های صورت گرفته توسط بسیجیان است که به صورت مرتب و بی وقفه انجام می شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹:۰۲

شناسه خبر: 86966

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب