طرح فاصله اجتماعی تا یک ماه آینده ادامه داشته باشد خبرگزاری علم و فناوری - طرح فاصله اجتماعی تا یک ماه آینده ادامه داشته باشد
رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی مازندران:

طرح فاصله اجتماعی تا یک ماه آینده ادامه داشته باشد

رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت برای حفظ وضعیت موجود و بهبودی در درمان کرونا ویروس نیاز دارد که طرح فاصله اجتماعی را تا یک ماه آینده ادامه دهد.

 

علی محمد شاعری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری در ارتباط با اقدامات انجام شده دولت برای کرونا ویروس در سطح کشور، اظهار کرد: ویروس کرونا در حال حاضر تا حدودی تحت کنترل درآمده است.

وی با اعلام اینکه دولت برای حفظ وضعیت موجود و بهبود شرایط نیاز دارد که طرح فاصله اجتماعی را جدی بگیرد، تصریح کرد: این طرح نیاز به تداوم تا یک ماه آینده دارد.

رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی مازندران خاطر نشان کرد: دولت باید اقدامات سخت گیرانه‌ مانند هند و چین را در دستور کار قرار دهد.

وی با اعلام اینکه شرایط تا حدودی نسبت به گذشته در حالت پایدار قرار دارد، گفت: حفظ شرایط موجود و بهبود آن نیاز به تمدید فعالیت طرح فاصله اجتماعی دارد.

شاعری در ارتباط با کسب و کارهای که از ناشی از فعالیت این ویروس و حفظ شرایط موجود دچار آسیب می‌شوند، بیان کرد: دولت موظف به حمایت از این واحدها و کسب و کارها است.

وی یادآور شد: بسته حمایتی 300 تا 600 هزار تومان برای اقشار کم درآمد در دستور کار قرار گیرد و این اقدام باید توسط وزیر اقتصاد به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با توان مالی دولت، بیان کرد: دولت باید منابع مالی را تامین کند و از ظرفیت صندوق ذخیره ارزی در این بخش استفاده کند.

وی با اعلام اینکه شرایط تا حدودی رو به بهبودی است، گفت: در هر منطقه که فاصله اجتماعی رعایت شده میزان ابتلا و همه گیری کاهش پیدا کرده است و اگر دولت برنامه‌ای برای تداوم وضعیت موجود از تاریخ 20 فرودین به بعد نداشته باشد کشور به شدت دچار مشکل می‌شود.

انتهای پیام/86004

زمان انتشار: جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱:۱۷

شناسه خبر: 86990

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب