توزیع مواد شوینده و بهداشتی در بین خانوارهای دزفول خبرگزاری علم و فناوری - توزیع مواد شوینده و بهداشتی در بین خانوارهای دزفولی+تصاویر

توزیع مواد شوینده و بهداشتی در بین خانوارهای دزفولی+تصاویر

به منظوری مقابله با بیماری کرونا گروه جهادی سفیران ایثار شهرستان دزفول مواد شوینده و بهداشتی به خانواده های نیازمند اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، به منظوری مقابله با بیماری کرونا گروه جهادی سفیران ایثار شهرستان دزفول مواد شوینده و بهداشتی به خانواده های نیازمند اهدا کرد.

تا کنون طی دو مرحله مواد شوینده و اقلام بهداشتی به خانوارهای نیازمند شهرستان دزفول اهدا شد.

در همین ارتباط سید عزیزاله پژوهیده مسئول گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: به منظوری مقابله با بیماری کرونا مواد شوینده و اقلام بهداشتی به خانواده های نیازمند اهدا شد.

وی در ادامه بیان کرد: با همت خادمین گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول و همکاری گروه جهادی خادم الشهداء و عاشقان ثارالله هیئت رزمندگان اسلام کار اهدای مواد شوینده و اقلام بهداشتی به خانواده های نیازمند طی دو مرحله انجام شد و همچنان ادامه دارد.

مسئول گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول عنوان کرد: با توجه به اینکه کار ضدعفونی در دزفول همچنان ادامه دارد افرادی که تمایل دارند در کارهای خیر و نیکوکاری گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول سهیم شوند می توانند کمک های نقدی و هدایای خود را حساب گروه جهادی به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۴۰۳۵۷۰۹۳ بانک انصار به نام سید عزیزاله پژوهیده واریز کنند.

پژوهیده خاطرنشان کرد: پودر رخت شویی، شامپو، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و اقلام بهداشتی از جمله اقلامی که از سوی گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول به خانوارهای محروم اهدا شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶:۳۵

شناسه خبر: 86995

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب