مسئول حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان اصفهان خبر داد :

اولین کارگاه نیمه اتوماتیک ماسک سه لایه پزشکی در بسیج استان اصفهان راه اندازی شد

مسئول حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان اصفهان خبر داد: ما اولین کارگاه نیمه اتوماتیک ماسک سه لایه پزشکی در بسیج استان اصفهان را با ظرفیت روزانه ۵۰ هزار ماسک راه اندازی کردیم که در حال حاضر روزانه ۱۵ تا ۲۰ هزار ماسک پزشکی برای کل استان در این کارگاه تولید و نصب کشهای آن هم توسط حدود ۶۰ نفر از خواهران جهادگر ما انجام می گیرد.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، مسئول حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان اصفهان خبر داد: ما اولین کارگاه نیمه اتوماتیک ماسک سه لایه پزشکی در بسیج استان اصفهان را با ظرفیت روزانه 50 هزار ماسک راه اندازی کردیم که در حال حاضر روزانه 15 تا 20 هزار ماسک پزشکی برای کل استان در این کارگاه تولید و نصب کشهای آن هم توسط حدود 60 نفر از خواهران جهادگر ما انجام می گیرد.

 محمود رستگار پناه در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری گفت: ما جلوتر از برنامه کشوری موضوع مقابله با کرونا را در شهر بهارستان شروع کردیم و الان بیش از یک ماه است که فعالیت 24 ساعته داریم ودر سه شیفت کاری فعالیت می کنیم.

مسئول حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان، با اشاره به این که اقدامات بسیار گسترده و موثری در این شهر توسط گروههای جهادی ما در رابطه با آگاهی سازی، ضدعفونی، راه اندازی ایستگاههای سلامت و غیره انجام گرفته است، گفت: ما اولین کارگاه نیمه اتوماتیک ماسک سه لایه پزشکی در بسیج استان اصفهان را جهت تامین ماسک اماکن درمانی و بیمارستانی کل استان راه اندازی کردیم. این دستگاه با همکاری یکی از سمنهای سازمانهای مردم نهاد اصفهان تهیه و مکان آن هم شهرداری در اختیار ما قرار دادند.

 

روزانه 20 هزار بدنه ماسک پزشکی تولید و توسط 60 نفر از خواهران جهادگر تکمیل می شود

وی بیان کرد: این کارگاه یک دستگاه تولید بدنه ماسک با ظرفیت روزانه 50 هزارماسک که فعلا از 20 هزار ظرفیت استفاده می کنیم می باشد.

 مسئول حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان، افزود: بدنه ماسک توسط دستگاه تولید می شود اما کشهای آن توسط خواهران جهادگر در دوشیفت کاری هر شیفتی حدود 30 نفر روی بدنه نصب می شود.

رستگار پناه خاطرنشان کرد: حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان علاوه بر راه اندازی کارگاه نیمه اتوماتیک تولید ماسک سه لایه پزشکی دو کارگاه تولید ماسک پارچه ای هم راه اندازی کرده است که توسط نیروهای جهادی ماسکهای پارچه ای تولید می شود.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 87044

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب