توسط اورژانس هوایی خوزستان انجام شد

انتقال بیمار بدحال از روستای لنده به بیمارستان شهدای ایذه+تصاویر

رئیس اورژانس پیش ‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌ پزشکی جندی شاپور از انتقال بیمار بدحال از روستای لنده به بیمارستان شهدای ایذه به وسیله اورژانس هوایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، اورژانس هوایی خوزستان از سال 1386 با استفاده از بالگردهای نظامی در موارد بسیار خاص، برای انتقال بیماران حاد به مراکز درمانی راه ‌اندازی شد.

این اورژانس با استفاده از بالگرد بیمارانی که حال وخیمی دارند را به بیمارستان ها منتقل می کند تا بیماری آنها درمان شود.

در تازه ترین عملیات اورژانس هوایی خوزستان یک بیمار بدحال از روستای صعب العبور لنده در منطقه دهدز به وسیله بالگرد به بیمارستان متقل شد.

در همین ارتباط دکتر محمدامین زرگر رئیس اورژانس پیش ‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌ پزشکی جندی شاپور اهواز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: پس از تماس با مرکز فوریت های پزشکی دهدز مبنی بر وجود بیمار خانم بیگم صالحی ۶۲‌ ساله با علائم بی حسی اندام تحتانی در روستای صعب العبور لنده  کد کمک دار مرکز  اورژانس ۱۱۵ شهری دهدز به محل اعزام شد.

وی با بیان اینکه اورژانس 115 در دو نوبت صبح و عصر به روستای مورد نظر اعزام شد، خاطرنشان کرد: تلاش های زیاد که برای انتقال بیمار به علت سخت گذر بودن مسیر این امکان وجود نداشت.

رئیس اورژانس پیش ‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌ پزشکی جندی شاپور اضافه کرد: بالاخره با توجه به نیاز به انتقال به مرکز درمانی بعد از تماس و هماهنگی های صورت گرفته با اورژانس هوایی فوریت های پزشکی اهواز  و ستاد بحران  فوریت های پزشکی ۱۱۵ استان بالگرد به ‌منطقه فوق اعزام شد.

دکتر زرگر در پایان تصریح کرد: با تلاش تکنسین های اورژانس بیمار به وسیله بالگرد از روستای لنده به بیمارستان شهداء ایذه انتقال داده شد که حال عمومی بیمار خوب گزارش شده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹:۲۵

شناسه خبر: 87052

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
یوتاب
۰ مخالف          ۰ موافق
جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵:۴۶

بگم فامیلمونه

اشتراک گذاری مطالب