ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز خبرگزاری علم و فناوری - ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز

ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز از راه اندازی سامانه غیرحضوری ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ در پی ادامه دار شدن زنجیره انتقال ویروس کرونا و اهتمام بسیاری از مردم به ماندن در خانه و خودقرنطینگی، شهرداری شیراز در راستای کارهای صورت گرفته پیشین در زمینه هوشمندسازی و شهر الکترونیک، سامانه ای جهت ثبت درخواست های اینترنتی راه اندازی کرده تا شهروندان شیرازی بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند درخواست های خود را ثبت نمایند.

حیدری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در این خصوص گفت: با همكاري مديريت شهرداري الكترونيك، شهروندان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر ماده ۳۳ یا مناطق شهرداری و به صورت رایگان درخواست های عدم خلاف، پایانکار، پروانه و استعلامات خود را از طریق سامانه فوق ثبت و پیگیری کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز با دستور شهردار شیراز ارائه حداکثری خدمات غیرحضوری به شهروندان را در دستور کار خود قرار داد.

شهروندان شیرازی برای ثبت درخواست های خود در زمینه شهرسازی می توانند به سایت eshahr.shiraz.ir مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵:۰۰

شناسه خبر: 87115

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب