۱۰ فنآوری جدید که سال  ۲۰۲۰ شما را بسیار جالب تر می کند خبرگزاری علم و فناوری - ۱۰ فنآوری جدید که سال  ۲۰۲۰ شما را بسیار جالب تر می کند
اگر عاشق فنآوری هستید ، در اینجا۱۰ قطعه کیت عالی که در زندگی خود لازم دارید وجود دارد.

۱۰ فنآوری جدید که سال  ۲۰۲۰ شما را بسیار جالب تر می کند

وسیله های کاربردی  در فناوری نوین سال ۲۰۲۰

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ چند فناوری جدید عالی که الان می توانم خریداری کنم چیست؟  اگر به دنبال ایده های هدیه ای عالی هستید یا می خواهید زندگی خود را کمی ساده تر کنید ، در اینجا 1۰ ابزار عالی وجود دارد که هم اکنون می توانید آنهارا بدست بیاورید.

 

1. با رقیب جدید Airpods اپل - Echobeat آشنا شوید: Echobeat جدیدترین نسل از هدفونهای بی سیم از Silicon Valley است که در حال تلاش برای کاهش بازار Apple Airpods هستند.  آنها در صدر کیفیت هستند و کمی مقرون به صرفه تر از اپل در رقابت خود هستند. هدفون های بی سیم Echobeat ارگونومی بسیار خوبی دارند و در کیفیت صدا سازش ندارند.  آنها با استفاده از فناوری BlueTooth به این معنا هستند که می توانید صعود کنید ، و بدون ترس از این که کابل از لولاهای شما خارج شود ، حرکت کنید.

 

2. مکانیک میکرو اتومبیل که ثروت شما را نجات می دهد:  FIXD یک اسباب بازی ابتکاری نسبتاً جدید است که در ازای تعمیرات غیرضروری ماشین ، کلی پول نقد به شما می دهد.  همچنین می تواند به شما کمک کند هرگونه شک و تردید را از بین ببرید .چرا دوباره آن نور هشدار مرموز "موتور چک" ظاهر شده است؟نگران نباشید ، آن را به درگاه تشخیص خودرو خود وصل کنید و دستگاه کوچک دقیقاً توضیح می دهد که مشکل چی است.  این تنها بر روی اتومبیل های ساخته شده از سال 1996 کار می کند و تاکنون بیش از 50 میلیون دلار فروش در سال 2018 داشته است.

 

3.خلاق شدن از شر حشرات: آشنایی باMosquitotron؛  دام پشه غیر سمی و در عین حال مؤثر.  این اسباب بازی کوچک ضد آفات شما و خانواده را از آزار و اذیت این حشرات کوچک پرواز در امان نگه می دارد.  از نور ماوراء بنفش برای جذب و نهایتا گرفتن هرگونه پشه در خانه شما استفاده می کند.  قربانیان سپس به داخل واحد مکیده شده و با خشک شدن آنها کشته می شوند.

 

4.(TapNCharge)یک پد شارژ بی سیم به نام: اگر به خاطر کابل شارژ مجبور هستید چندین ساعت  یک جا بنشینیدممکن است بخواهید یک پد شارژ بی سیم مانند TapNCharge را در نظر بگیرید.  آن را در هر مکانی که می خواهید در خانه خود قرار دهید ، تلفن خود را در بالای آن  قرار دهید و گوشی  شارژ شود.

 

5.Keysmart میتواند آینده وسیله کاربردی باشد: اگر نیاز دارید حدود یک کیلو کلید را در جیب خود حمل کنید ، ممکن است بخواهید با امتحان کردن KeySmart فضای بیشتری را در ذخیره کنید.  این ابزار کوچک عالی به شما کمک می کند تا کلیدهای خود را در یک بسته کوچک و مرتب سازماندهی و نگه دارید.

 

6.دریافت ردیاب GPS ماشین شخصی خود را با iTrack: iTrack یک دستگاه کوچک است که به درگاه تشخیص خودرو شما وصل می شود تا به روزرسانی های زمان واقعی را در مورد موقعیت فعلی ماشین شما ارائه دهد.  ایمن و با آگاهی بخوابید که اگر ماشین شما روزی به طرز مرموزی ناپدید شود ، می توانید موقعیت آن را ردیابی کرده و به مسئولان بگویید.

 

7. SonicX Pro نسل بعدی مسواک است: مسواک زدن نادرست یا ناکارآمد شماره یک علت بسیاری از مشکلات دندانپزشکی است.و همچنین کیفیت زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد ،   با تولید نسل بعدی در مسواک - SonicX Pro - در آینده از بروز این مشکل جلوگیری کنید. این مسواک 100 برابر قدرت بالاتری دارد و به شما   نحوه مسواک زدن را آموزش میدهد .

 

8.دستگاه ماساژور  NeckMassager درد گردن و کمر را در هر زمان و همه از راحتی صندلی خود شما برطرف می کند.  به سادگی آن را به گردن خود بزنید و بگذارید عضلات خسته شما را به روشی آرامش بخش و آرامش بخش ماساژ دهد.

 

9.سر دوش قدیمی خود را با Spa ion به روز کنید: Ionic Spa یک پیشامد بزرگ است که توسط دو مهندس پرشور طراحی شده است.  این نوید می دهد که یک تجربه دوش بهتر را به شما ارائه می دهد و از ایجاد مقیاس سنگ آهک در طول زمان جلوگیری می کند.  همچنین مصرف آب شما را کاهش می دهد به این معنی که در طولانی مدت هزینه خود را پرداخت می کند.

 

10.با این ساعت هوشمند جدید ، سلامتی خود را بررسی کنید:  XWatch ابزار شخصی تشخیص سلامت است که شما همیشه مورد نیاز است.  این ساعت هوشمند جدید دارای تمام ویژگی های مورد نیاز شما برای پیگیری زندگی شما - یک تقویم ، و امکان نظارت بر ویتامین های شما در همه زمان ها است.  حتی می تواند معاینه ای از قلب شما انجام دهد.

 

خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

زمان انتشار: جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۳:۳۳

شناسه خبر: 87151

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب