رئیس سازمان صمت گیلان؛

روزانه ۲۵۰ هزار ماسک در گیلان تولید می شود

رئیس سازمان صمت گیلان از تولید روزانه ۲۵۰ هزار ماسک در گیلان تولید خبرداد.

رئیس سازمان صمت گیلان در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری از گیلان،با اعلام این خبر گفت:‌با توجه به نیاز استان به اقلام بهداشتی کارگروه رفع موانع تولید سریعا وارد عمل شد و تاجایی که ممکن بود موانع واحدها رفع و امکانات لازم در اختیارشان قرار داده شد.

فرهاد دلق پوش با اشاره به اینکه استان گیلان سومین استانی است که در سال ۹۸ به واحدهای تولیدی تعداد تسهیلات بیشتری برای رونق تولید پرداخت کرده است، افزود:‌واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی استان گیلان روزانه ۲۵۰هزار انواع ماسک ۳۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده، ۱۰۰۰ دست البسه پزشکی و ... تولید می کنند.

وی با بیان اینکه ۱۴ واحد صنعتی با با تغییر در خطوط تولید برای رفع نیازهای استان پای کار آمدند، اظهار داشت:‌ از همان نخستین روزهایی که استان گیلان دچار بحران کمبود اقلام بهداشتی شد، صاحبان صنایع پای کار آمدند و در این راستا ۸شرکت در شهرک صنعتی منطقه آزاد انزلی نیز برای تولید اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده پای کار آمدند.

رییس سازمان صمت گیلان با تاکید بر اینکه صدور بیش از ۱۶۰ پروانه بهره‌برداری برای فعالیت صنعتی و تولیدی در سال گذشته رخ داده است، و گفت: در استان گیلان با سرمایه گذاری بیش ازیک هزار و ۶۰۰میلیارد تومان در بخش صنعت شاهد تحقق شعار سال رونق تولید در این بخش بوده ایم.

انتهای پیام

زمان انتشار: شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 87170

مطالب مرتبط :
۰۲۵۴

رئیس سازمان صمت استان سمنان اعلام کرد؛

سمنان| اضافه شدن ظرفیت سپاه و بسیج در بازرسی از اصناف

رئیس سازمان صمت استان سمنان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با سپاه استان به بهره مندی از ظرفیت سپاه و بسیج در بازرسی از اصناف خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب