رونمایی از بازی اندرویدی کووید۱۹

معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از رونمایی بازی اندرویدی کووید ۱۹ خبر داد.

محسن اماموردی معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی گفت:حوزهictاستان علاوه بر تلاش های شبانه روزی جهت حفظ پایداری ارتباطات استان و حمایت از کسب و کارهای فاوای آسیب دیده بحران کرونا،در راستای مسئولیت اجتماعی از تولید محتوا و بازی های موبایلی برای مقابله با کرونا نیز حمایت می کند.

معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی ادامه داد:با توجه به اینکه در حال حاضر هیچ درمان قطعی برای کرونا ویروس وجود ندارد ، و شهروندان نیاز به حضور در اجتماع برای فعالیتهای خود دارند تنها راه اصلی جلوگیری از شیوع بیماری حفظ فاصله اجتماعی میباشد.

اماموردی  ادامه داد:با حمایت کارگروه فضای مجازی استان ،یکی از شرکت های بومی اقدام به تولید یک بازی کاملا تفریحی و آموزشی  با نام "بازی کووید ۱۹"کرد. 

معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به سبک بازی کووید۱۹ گفت:سبک بازی به صورت یک بازی هایپر کژوال میباشد ،در واقع  بازی  ساده و جذابی که دارای مخاطبان زیاد  و برای تمامی سنین مناسب هستند.

اعطای تسهیلات اضطراری نوآفرین به کسب و کارهای فاوا آسیب دیده از کرونا

معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به اعطای تسهیلات اضطراری نوآفرین به کسب و کارهای فاوا آسیب دیده از کرونا گفت:دامنه شمول این تسهیلات به اشخاص حقوقی که به واسطه حوادث و بحران‌هایی همچون شیوع ویروس کرونا، سیل و زلزله ارائه خدمات و فروش آن‌ها، تحت تاثیر قرار گرفته است ودر یکی از سه حوزه‏ خدمات فروش بلیت، تور و گردشگری، خدمات تحویل غذا، پلت فرم‏های ارائه خدمات در محل فعالیت نمایند.

محسن اماموردی افزود:نوع و میزان تسهیلات نیز: مبلغ تسهیلات حداکثر 2 میلیارد تومان و با نرخ بهره 9 درصد می باشد که متقاضیان می بایست در سامانه ایران نوآفرین به ادرسirannoafarin.ir مراجعه و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایند.

زمان انتشار: یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰:۴۱

شناسه خبر: 87223

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب