دستگاه ضدعفونی‌کننده آب بهترین وسیله بدون آسیب برا خبرگزاری علم و فناوری - دستگاه ضدعفونی‌کننده آب بهترین وسیله بدون آسیب برای ضدعفونی کردن معابر
مخترع جوان درگفتگو با علم و فناوری:

دستگاه ضدعفونی‌کننده آب بهترین وسیله بدون آسیب برای ضدعفونی کردن معابر

مخترع جوان دستگاه ضدعفونی‌کننده آب گفت: با نصب این دستگاه بر روی ماشین های ضدعفونی کننده معابر دیگر به هیچگونه مواد شیمیایی نیازی نخواهد بود.

محمد اعتمادی، مدیرعامل شرکت نانو فناوران بستا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در شیراز عنوان کرد: پس از ساخت دستگاه ضدعفونی کننده محیط که برای از بین بردن ویروس هاو میکروب ها می باشد و جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا در تعدادی از بیمارستان ها نصب و راه اندازی شده است، موفق به ساخت دستگاه ضدعفونی کننده آب شده ایم .

وی در توضیح دستگاه ضدعفونی کننده آب گفت: این دستگاه به صورت صنعتی ساخته شده و بر روی تانکرهای بزرگ شهری نصب و راه اندازی می شود به ویژه مناسب چنین زمانی می باشد و بر روی ماشین های سپاه که جهت شستشو و ضدعفونی کردن معابر شهری، خیابان ها و کوچه ها مورد استفاده قرار می گیرند، قابلیت نصب دارند .

اعتمادی با اشاره به مزیت های دستگاه ضدعفونی کننده آب ساخته شده تصریح کرد: با نصب بر روی ماشین های ضدعفونی کننده معابر از جمله ماشین های سپاه، بدون اینکه زیانی به محیط زیست وارد شده و مشکل تنفسی برای مردم ایجاد نماید، محیطمان را ضدعفونی می کند .

وی با بیان اینکه با این روش نیاز کشور به مواد شیمیایی از بین خواهد رفت، اظهار داشت: این دستگاه نیاز به هیچ گونه ماده شیمیایی ندارد و توسط فناوری نا نو وپلاسما ساخته شده که خود توانایی تبدیل آب را به ماده ضدعفونی کننده دارا می باشد .

مدیرعامل شرکت نانو فناوران بستا افزود: دستگاه ضدعفونی کننده آب دارای قابلیت تغییر متغییر میزان مدرنیزاسیون می باشد .

وی با بیان اینکه بسته به نوع و مدل دستگاه، قیمت آن از 8 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متغییر می باشد، بیان داشت: دستگاه ضدعفونی کننده آب تنها به برق نیاز داشته و از اکسیژن هوا برای ضدعفونی کردن آب استفاده می نماید .

 

گفتگو از زهرا قاسمی

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰:۰۰

شناسه خبر: 87245

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب