یادداشت

امنیت مدیون سربازان گمنام است

در میان ما و در این جامعه هستند افرادی که اگر از کارشان بپرسی می‌گویم برای آنها همان بس که آنها را سربازان گمنام مصلح آخرالزمان بدانیم و چه سعادتی بهتر از این.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، سربازان گمنام امام زمان (عج) با تعهد و عملکرد خود همواره خویش را در برابر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئول می دانند و در بزنگاه ناامیدی،کاری می‌کنند کارستان که موجب عزت، اقتدار، امنیت و افتخار نظام و مردم می‌شوند.

 از مجاهدات خالصانه و حضور گمنامانه سربازان امام زمان (عج) در جای جای ایران اسلامی همیشه اثری هست و شهروندان امنیت و آرامش خودرا مدیون و مرهون مجاهدت ها و تلاش های شبانهروزی قهرمانانی می دانند که هرگز آنهارا نمی شناسند.

ناگفته پیداست که از مهمترین نیازهای هر کشوری امنیت پایدار است و کسانی هم هستند که نه‌تنها برای گذران زندگی خود، که برای فراهم کردن آرامش و آسایش دیگران جهت گذراندن زندگی و کسب معاش تلاش می‌کنند.

در میان ما و در این جامعه هستند افرادی که اگر از کارشان بپرسی می‌گویم برای آنها همان بس که آنها را سربازان گمنام مصلح آخرالزمان بدانیم، همان‌هایی که مجاهدت‌ها و چشمان تیزبینشان، جمهوری اسلامی ایران را به امن‌ترین کشور در ناامن‌ترین منطقه جهان تبدیل کرده است و در گمنامی از این کشور محافظت می‌کنند و خواب را از چشم دشمنان ربوده و بر خلاف مردم که احساس امنیت می‌کنند، آن‌ها در خاک این کشور احساس ناامنی می‌کنند.

سربازان گمنام امام زمان(عج) جمله‌ای آشنا برای همه هست که هر از گاهی توسط رسانه‌ها به گوش ما می‌رسد. چهار دهه هست که جهادگران عرصه امنیت با چشمانی بیدار و تیزبین، بدون منت و در عین گمنامی به مردم خدمت می‌کنند تا در سایه امنیتی که هست بدون دغدغه به زندگی روزمره بپردازند. اگر امروز من و شما در این کشور با آرامش و امنیت زندگی می‌کنیم نباید فراموش کنیم افرادی هستند که شبانه‌روز خواب را از چشم دشمن گرفته‌اند و امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورده‌اند. آن‌ها هیچوقت به دنبال نام و نشان نبودند چرا که مزد کار خود را از امام زمان(عج) دریافت می‌کنند و چه سعادتی بهتر از این.

درواقع می توان گفت سربازان گمنام امام زمان زبده‌ترین نیروهایی هستند که وظیفه تأمین امنیت کشور را در مقابله با توطئه‌های بیگانگان و دشمنان علیه انقلاب اسلامی بر عهده دارند و همواره دشمنان را در انجام توطئه‌هایشان علیه انقلاب و کشور ناامید کرده‌اند. هفته «سربازان گمنام امام زمان (عج)» را تبریک گفته و برایشان آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

این گمنامی در حالی است که نظم ، امنیت ، ثبات و اقتدار سیاسی و اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی قطعا وابسته به مجاهدت قهرمانان گمنامی است که سربازی امام زمان نصیب و لایقشان است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲:۲۱

شناسه خبر: 87292

مطالب مرتبط :
آغاز عملیات اجرایی مهندسی،خرید ونصب تجهیزات(EPC) پتروشیمی ابن سینای اندیمشک

همزمان با فرارسیدن ایام نیمه شعبان؛

آغاز عملیات اجرایی مهندسی،خرید ونصب تجهیزات(EPC) پتروشیمی ابن سینای اندیمشک

همزمان با فرارسیدن ایام نیمه شعبان؛امروز عملیات اجرایی مهندسی،خرید ونصب تجهیزات(EPC) پتروشیمی ابن سینای اندیمشک آغاز می شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
امراله مهماندوست
۰ مخالف          ۰ موافق
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۲:۳۸

اینجانب ازعشایر بنکوی عرب تیره ایگدر طایفه عمله ایل قشقایی هستم که از طرف پدر بزرگ خان محلی (درزمان احمد شاه قاجار) و پدر خان محلی (رضا شاه پهلوی) و خود خان محلی (محمد رضا شاه پهلوی) به جد اینجانب و پدر بزرگ اینجانب و پدراینجانب ظلم نموده اند که درنهایت به شخص اینجانب ظلم نموده اند. کلاس اول ابتدایی (قبل از انقلاب) خانم گشاده رو یا زیبا که احتمالا از اهالی شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم بودند که خیلی مختصر اما با توجه به قدرت سرکوب حکومت شاهنشاهی حاکم بر کشور ایران احتمالا تمام توان ایشان بوده است اینجانب را با مرحوم آیت الله موسوی خمینی (امام خمینی) و کاری که می خواهد انجام دهد (انقلاب اسلامی) آشنا کردند اما ازاول انقلاب تا کمی قیل ازهم اکنون درشهرهای خنج و کلان شهر شیراز و شهرجدید صدرا بسیجی فعال بوده ام حدود بیش از دو سال داوطلبانه از طرف بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلاامی درخط مقدم دفاع مقدس از جنوبی ترین محور مرزی کشور تا غربی ترین محورمرزی کشور در دفاع مقدس حضوری فعال داشته ام حدود یکسال به عنوان وظیفه ای که صد درصد داوطلبانه بوده از طرف کمیته انقلاب اسلامی (لشکر 28 روح الله) درخط مقدم محورهای مرزی جنوب کشورحضوری فعال دردفاع مقدس داشته ام ازاول دفاع مقدس تا پایان آن چند باری تا مرز اسارت و شهادت پیش رفته ام اما جانبازی (با سه بارمجروحیت) دردفاع مقدس نصیبم شده است که دلیل عدم حضورم درسوریه برای دفاع ازحرم می باشد با این سابقه طولانی که به شرح فوق درزندگی خود فعالیت هایی برای استحکام حکومت جمهوری اسلامی ایران داشته ام حال می گویم که تمام کارهایی که دولت جمهوری اسلامی ایران می گوید برای ایثارگران درکشورایران انجام داده است تبلیغات دروغین دولتی است برای مثال اینجانب اشتغالم را در ... مدیون شخص آقای ... هستم نه ایثارگربودنم خیلی دوست دارم تا محلی پیدا شود تا موارد دیگری را بنویسم و منتشر شود.

اشتراک گذاری مطالب